Рішення про придбання нових подушок може коштувати великих грошей і не завжди виправдовувати ці фінансові витрати. Знайти б/у не тільки досить складно, але і може виникнути цілий ряд проблем, таких як зовнішній вигляд, якість і їх працездатність. При роботі над відновленням системи безпеки підтриманої машини можуть виникнути заломи на фіксаторах, болтів, кріплень, що веде за собою деформацію роз’ємів або панелі газогенератора. Також зовнішні панелі можуть виявитися подряпаними. Якщо подушки зберігалися у вологому приміщенні, то може статися окислення роз’ємів, що може привернути до НЕ спрацьовування під час аварії.

Ремонт подушок безпеки Airbag

Наша компанія пропонує Вам демонтаж і ремонт подушок безпеки, ціна на який приємно здивує. Ми замінимо газогенератор, зовнішні накладки і штори на необхідні і якісні. Компанія зробить роботи над основним блоком – він буде перетягнутий вінілом і закріплений високоміцним клеєм з прогріванням гнучкого преса.

Ми допоможемо відновити всю систему в комплексі, в яку входить: центр управління SRS AIRBAG, сенсори удару, проводка з роз’ємами і газогенератор. Справні деталі будуть забезпечувати безпеку у Вашому житті, і здоров’я ваших пасажирів. Висококласні фахівці забезпечать повну працездатність блоку управління безпекою за рахунок його перепрошивки.

Ціна ремонту подушки безпеки

  • в торпеді – 1500 – 2000 грн.
  • в кермі – 2500 грн.
  • в колінах – 2200 грн.
  • в дверях – 2200 грн.
  • в шторці – 2200 грн.
  • в сидінні (з ремонтом сидіння) – 2200 грн.

Працюємо з усією Україною. Ми готові відправити Вам готову подушку безпеки після ремонту післяплатою. В такому випадку оплата буде проводиться на поштовому відділенні (Інтайм, Нова Пошта, Гюнсел) після огляду.

Потрібен ремонт подушок безпеки Airbag?

т. 067-226-26-65 (Viber, Telegram)

м. Запоріжжя, вул. Алюмінієва 15а

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×