В сучасних транспортних засобах встановлені ремені безпеки (РБ) самих різних видів. Після ДТП досить велика кількість автовласників тільки роблять зняття блокування з задіяних РБ, але не відновлюють їх повністю. У зв’язку з цим, їх працездатність надалі скорочується наполовину. Через відсутність газогенераторів ефект захисту зменшується, адже саме він спрацьовує в разі зіткнення, притягує пасажира до спинки сидіння, скорочує рівень нахилу і захищає від удару голову і обличчя.

Відновлення ременя безпеки

Після події дорожньо-транспортної пригоди є три шляхи дії:

  • відновлення ременів
  • установка ременів колишнього вживання
  • придбання нових.

Нові РБ гарантують максимальну безпеку, але обійдуться дорожче в десять разів. Вибір ременів колишнього вживання зовсім не гарантує повної безпеки і високого ефекту захисту. Відмінним варіантом вирішення даної проблеми буде відновлення ременів безпеки.

Наша організація проведе повне відновлення ременів безпеки після ДТП якісно і за найкоротші терміни. У разі, коли газогенератора немає або він піддався пошкодженню, система управління видасть помилку і повідомить про це на приладовій панелі автомобіля. Всім власникам транспортних засобів рекомендується не тільки робити розблокування ременів, але і їх відновлення з заміною газогенераторів.

Терміни та гарантія

Середній час з відновлення ременів безпеки складає близько двох днів, але може варіюватися в зв’язку з завантаженістю працівника і складності самої роботи.

Вартість віконання робіт:

  • Розблокування ременя безпеки – 300 – 500 грн.
  • Розблокування та ремонт ременя безпеки – від 1000 грн.
  • Демонтаж-монтаж ременя безпеки – 100 грн.

Гарантійний термін роботи РБ після ремонту – дванадцять місяців. Якщо протягом цього терміну ремінь вийде з ладу не через ДТП, то проводиться безкоштовний повторний ремонт всієї системи.

Цікавить відновлення ременів безпеки?

т. 067-226-26-65 (Viber, Telegram)

м. Запоріжжя, вул. Алюмінієва 15а

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×