Кожен водій транспортного засобу зобов’язаний мати в кермі подушку безпеки. Ця найважливіша складова, яка дозволяє вижити навіть в серйозних аваріях.

В комплектації сучасного автомобіля повинно бути в наявності пб Airbag у кермі. Але, на жаль, існують такі транспортні засоби, в яких вона може бути відсутнім. І якщо її немає, то такий спосіб для безпеки свого життя обов’язково варто придбати. Після заміни або установки подушок безпеки, автомобілем можна буде користуватися в повній мірі, і бути спокійним за своє життя.

подушка безпеки водія фото

Особливості подушки безпеки в кермі

Конструкція подушки безпеки в кермі досить цікава. Вона являє собою еластичну оболонку, вмонтовану у внутрішню частину керма, з видимої сторони міцно зачинену спеціалізованої накладкою. Коли відбувається серйозне зіткнення, то еластична тканина починає наповнюватися повітрям або ж конкретним видом газу – це залежить від особливості функціонування системи безпеки. Повністю надута оболонка з вигляду нагадує стандартну подушку, яку ми звикли бачити в звичайному житті.

Головне завдання подушки безпеки водія – пом’якшити удар при зіткненні. Система безпеки часто компенсує силу удару, що дозволяє зберегти життя. Але, не варто забувати і про ремені безпеки, які дозволяють під час аварії не пошкодити обличчя через саму подушку, яка розташована в кермі машини.

airbag на кермо фото

Система безпеки автомобіля має цілий ряд переваг, ось деякі з них:

  • ремінь безпеки може вберегти Вас від травм і перелому шийних хребців;
  • якщо Ви сидите прямо на водійському кріслі, то подушки безпеки чітко розташовуються так, щоб Ваша голова потрапила в її центр;
  • при аварії сила удару розподіляється по всьому тілу водія, а не на якусь його частину;
  • блискавичне спрацьовування при зіткненні.

У комплексі система безпеки реально рятує людям життя, тому не слід сідати за кермо машини, в якій вона відсутня.

Що робити коли спрацювала подушка безпеки в кермі?

Важливий момент полягає в тому, що після того як подушки безпеки приходять в дію, вони псують цілісність керма і його зовнішні дані. Через це після серйозних аварій слід ремонтувати не тільки зовнішній вигляд автомобіля, але і внутрішній – тобто салон машини.

Але величезним плюсом є те, що заміна подушки безпеки можлива. Майстри Airbag Servis допоможуть встановити її і виправити всі недоліки салону, які залишилися після аварії. В результаті Ви отримаєте повністю функціонуючу систему безпеки, як і до аварії, яка дозволить зберегти Вам життя.

Вартість ремонту подушки

  • в кермі – 2500 грн.
  • кришки в кермі – 1400 грн.

Потрібна заміна подушки безпеки в кермі?

т. 067-226-26-65 (Viber, Telegram)

м. Запоріжжя, вул. Алюмінієва 15а

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×