Практично у будь-якого власника авто в певний момент часу виникають проблеми, пов’язані з зовнішнім виглядом салону машини, які вимагають конкретних реставраційних робіт. На жаль, але навіть якщо автовласник дуже дбайливо і педантично ставиться до своєї машини, рано чи пізно всередині все-таки потрібен певний ремонт. Відновлення салону авто – на сьогоднішній момент досить актуальна і популярна послуга. Як правило, після виконаних робіт салон виглядає навіть краще нового.

Найчастіше в авто страждає оббивка. Вона втрачає свій презентабельний вигляд через наступних факторів:

  • тертя об неї одягу;
  • схильності до механічних пошкоджень;
  • тривалого терміну використання;
  • сильного хімічного впливу миючих засобів;
  • перевезення домашніх улюбленців.
ремонт салону авто фото

Що входить в ремонт салону авто?

Ремонт салону автомобіля – це відновлення до його первісного вигляду за рахунок спеціальних маніпуляцій, таких як шпаклівка, зліпки матеріалів з подальшим фарбуванням під оригінальний колір.

Наша компанія Airbag Servis Запоріжжя гарантує не просто замаскувати недоліки, а повністю усунути їх. Важливо розуміти, що це локальний ремонт конкретних ділянок, за рахунок якого досягається збереження оригінального вигляду, а не повна перетяжка або заміна всіх деталей на нові.

До найбільш частих відновлювальних робіт в салоні авто відносяться:

  • усунення потертостей, дрібних подряпин, дрібний ремонт;
  • усунення великих тріщин і глибоких подряпин з великим ремонтом;
  • складний ремонт, до якого належить усунення наскрізних пошкоджень, порізів, прожогов;
  • фарбування пластику, керма і шкіри салону.

Вартість ремонту салону авто

Відреставрований салон грає важливу роль при продажі автомобіля. Але, якщо говорити про вартість, то вона залежить від безлічі факторів. Наша компанія гарантує Вам усунення невеликих пошкоджень за бюджетну вартість. Величезний плюс – час виконання робіт, так, наприклад, фарбування точки на шкірі і плюс дрібний ремонт займе на більш однієї години.

Якщо Ви довірите нам свій автомобіль, то можете бути впевнені, що віддаєте його в руки професіоналів. Наші фахівці шукають до кожної проблеми індивідуальний підхід.

Цікавить ремонт салону в Запоріжжі?

т. 067-226-26-65 (Viber, Telegram)

м. Запоріжжя, вул. Алюмінієва 15а

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×