Так як відновлення, реставрація та ремонт оббивки авто відносяться до вельми складного технологічного процесу, даний вид роботи слід довіряти рукам професіоналів.

Підготовка салону, саме його відновлення, фарбування шкіри такими матеріалами як очисники, шпаклівка, грунтовка, фарба, тоніки, лаки вимагають досить серйозної підготовки і великого багажу умінь і знань. Всі ці процеси досить трудомісткі і тому для них необхідний великий набір інструментів і певні умови для роботи.

ремонт шкіри в салоні фото

На жаль, але ремонт шкіри салону неможливо робити «на коліні» за допомогою підручних інструментів – так ви зможете отримати лише імітацію і маскування ушкоджень, а не повноцінне відновлення машини.

Ремонт шкіри в салоні авто може бути двох видів:

  • Комплексне відновлення – це реставрація всієї площі виробу та усунення таких дефектів, як порізи, тріщини, потертості, пропали, подряпини.
  • Локальне відновлення – це реставрація конкретного дефекту на певній ділянці.

Наша компанія Airbag Servis Запоріжжя надає роботу по різним видам ремонту. До них відносяться: відновлення кольору і цілісного покриття шкіри, усунення плям, потертостей, порізів, тріщин, прожогов та подряпин.

Не забувайте, що відновлення шкіри має ряд важливих плюсів:

  • дозволяє зберегти оригінальний матеріал салону, який найчастіше набагато кращий за той, на який можливо його замінити;
  • зберігається загальний вид, так як структура шкіри не змінюється, тому що реставрується початкова тканина;
  • час, витрачений на роботу невеликий – всього кілька годин або днів, а ось заміна може зайняти більше декількох тижнів;
  • якщо автовласник бажає змінити колір салону – це цілком можна зробити;
  • головний плюс – це фінансові витрати. Ремонт набагато вигідніший і дешевший.

Наша компанія Airbag Servis Запоріжжя використовує нові технології і може реставрувати будь-які типи шкіри (глянцева, замша, нубук, анілінова).

Вартість відновлення

Вартість реставрації шкіри в салоні авто в Запоріжжі залежить від безлічі факторів, але наша фірма дозволяє досить дешево відновити колишній вигляд салону свого авто.

У нашій компанії працюють тільки висококласні фахівці, які ідеально відреставрують авто. Не бійтеся довіряти нам свій автомобіль, і Ви отримаєте прекрасний результат. Ми індивідуально підходимо до кожної проблемної ситуації, і працюємо тільки на позитивний результат.

Потрібен ремонт шкіри в салоні?

т. 067-226-26-65 (Viber, Telegram)

м. Запоріжжя, вул. Алюмінієва 15а

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×