На жаль, але в процесі користування автомобілем навіть самий акуратний власник стикається з проблемами, пов’язаними з появою дефектів всередині машини. Недоліки рано чи пізно з’являються в результаті користування автомобілем в зв’язку з різними причинами, часто всього лише в зв’язку з необережністю.

ремонт пластика в авто фото

Потертості, подряпини, тріщини, пропали можуть з’являтися не тільки на шкіряній поверхні, але і на пластикових деталях. Якщо розглядати реставрацію тканинної поверхні, то тут все досить просто зрозуміло, а як же зробити ремонт пластика салону авто?

Способи ремонту пластику авто

Якщо говорити про найпопулярніші засоби, то серед автовласників їх декілька. До популярних засобів відновлення можна віднести:

  • перетяжка деталей шкірою або тканинами;
  • фарбування спеціальною фарбою;
  • шліфування з підігрівом або обклеювання плівкою.

Але найчастіше автовласники звертаються за допомогою до фахівців і покладають цю відповідальність на професіоналів.

Домогтися гарного ремонту пластику в салоні неможливо без спеціалізованого обладнання. Якщо ви захочете самостійно його реставрувати, то можете зіпсувати, так як іноді через неправильні дії пластик деформується або ще гірше, ламається. Тоді Вам доведеться повністю замінювати деталь, тому що відновлення буде неможливим.

Професіонали в сферах реставрації та тюнінгу не рекомендують займатися даними процесами самостійно. Краще довірити свою машину в руки фахівців. Кваліфіковані майстри Airbag Servis Запоріжжя знають всі нюанси відновлення і зможуть на високому рівні провести відновлення пластику салону.

Наша компанія має в своєму штабі висококваліфікованих фахівців, які швидко, акуратно і якісно виконають ремонт пластикових деталей. Ми працюємо тільки з новими матеріалами і пристроями від провідних європейських марок. Наша фірма гарантує якісний ремонт і видалення всіх дефектів з пластикових деталей вашого автомобіля. Звертайтеся до нас і ми з радістю допоможемо вирішити вашу проблему!

Вартість ремонту пластика

Ціна за ремонт пластика в салоні в Запоріжжі дуже низька і демократична, тому це дуже хороший спосіб відновити свій салон дешево і швидко.

Потрібен ремонт пластика в салоні?

т. 067-226-26-65 (Viber, Telegram)

м. Запоріжжя, вул. Алюмінієва 15а

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×