Що ж таке перетяжка салону авто? Це спосіб повної заміни старого матеріалу на новий, який має вищу якість і виглядає більш надійним.

Так як в автомобілі власник знаходиться багато часу, то він повинен відповідати його смаку й уподобанням, бути красивим і оригінальним. На жаль, але оббивка салону недовговічна і рано чи пізно вона приходить в неналежний вигляд, тому і виникає потреба в її відновленні.

перетяжка салону авто Запоріжжя

Якщо говорити про перетяжки салону, то це досить складний і трудомісткий процес, який багато в чому залежить від якості матеріалів. Найчастіше використовується шкіра, яка виготовлена ​​кращими європейськими виробниками. Видів шкіри безліч, і на ринку представлена ​​широка колірна гамма і різноманітність фактур.

Вартість матеріалу теж різна: є дорожча, а є дешева шкіра, але це не має великого значення, так як при будь-якому розкладі це буде високоякісний матеріал. Наша компанія може запропонувати застосувати альтернативу, яка прекрасно замінює італійську замшу і є універсальним матеріалом, який часто використовується в оформленні салону (найчастіше сидінь, стель і стійок).

Як проходить перетяжка салону авто?

Перший крок – це демонтаж сидінь і розшивання минулого оббивки. За допомогою старої тканини і лекал (при необхідності виготовлення нових) викроюються потрібні деталі, потім повністю перешивається сидіння. Після перешиву їх можна з повною впевненістю встановлювати.

Якщо ви хочете оригінальний і більш якісний внутрішній вигляд авто, то наші майстри допоможуть розробити персональний дизайн-проект. Фахівці можуть запропонувати Вам кілька варіантів майбутнього оформлення салону автомобіля.

У салоні авто можна перетягнути: автокрісла, кермо, торпедо, стелю і дверні карти.

Не забувайте, що перетягнути салон шкірою, це не просто престижно і розкішно, але це підвищить довговічність і поліпшить шумоізоляцію машини. Після виконання такої роботи Ви забудете про настирливі скрипи і вібрації. Якщо дивитися на досвід наших майстрів, то перетяжка салону шкірою несе в собі тільки позитивні моменти для автовласників. Саме тому кращі світові компанії використовують в своїх моделях шкіряні салони.

Скільки коштує перетяжка салону авто в Запоріжжі?

Вартість перетяжки салону залежить від безлічі факторів. Важливий сам дизайн, матеріал, час, який витрачається на виготовлення, клас машини та інші нюанси. Після проведення консультацій у нас в майстерні за тел. 067-226-26-65, Ви зможете дізнатися точну вартість послуги.

Потрібна перетяжка салону в автомобілі?

т. 067-226-26-65 (Viber, Telegram)

м. Запоріжжя, вул. Алюмінієва 15а

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×