Як правило, саме після ДТП салон автотехніки втрачає колишню пишність, перетворюючись на щось посереднє. Якщо ваш автомобіль отримав механічні пошкодження, внаслідок чого постраждав його інтер’єр, то ми вам дійсно допоможемо.

Перетяжка торпеди після ДТП – це одна з найбільш ходових послуг, яку ми надаємо. В основному, проблеми з панеллю приладів виникають після спрацьовування подушок безпеки. З одного боку, вони оберігають водія і пасажирів від травм, а з іншого – в значній мірі погіршують вигляд внутрішнього боку салону. Як відомо, аербегі розміщуються в відділеннях, які зачинені кришками. Коли сенсори обчислюють міць удару, вони стежать за тим, що при певному значенні потрібно буде випускати подушки. Все це трапляється миттєво і водій з пасажирами не встигають звернути увагу, як руйнуються заглушки і кришки.

перетяжка торпеды автомобиля

Якісна перетяжка торпеди матеріалом Horn

Оскільки торпеда містить найбільше еластичних оболонок, то їй приділяється гранична увага. Найімовірніше, серйозне ДТП призведе до деструкції обшивки. Крім того, в різних частинах з’являться отвори, крізь які вийшли аербегі. Безумовно, слід встановити цілу подушку в кермо, де знаходиться призначена для водія подушка. Чим серйозніше аварія, тим більших збитків отримає машина. Якщо розіб’ється лобове скло, то осколки можуть сильно порізати і подряпати торпеду. У цьому випадку доцільно лише одне виправлення – перетяжка торпеди. Наша компанія Airbag Servis надає подібний сервіс. Кваліфіковані працівники нашої організації з радістю відремонтують торпеду, знову наділивши її привабливою зовнішністю.

Ми пропонуємо широкий асортимент матеріалів, так що у вас буде можливість вибрати найбільш оптимальну для вашого транспорту структуру. Ми рекомендуємо використовувати матеріал Horn. Широкий вибір кольорів дозволить підібрати оптимальний варіант. Завдяки цьому салон
транспортного засобу, який побував в ДТП , може вийти не гірше свого первозданного вигляду.

Якщо торпеда, яка обшита шкірою або пластиком, потерлася, порізалась, подряпалася або тріснула, то її необхідно відновити. Ці та інші свідоцтва зносу прибирають фахівці Airbag Servis. У розпорядженні нашого персоналу – передові технології реставрації.

Ціна на перетяжку торпеди

Співробітники Airbag Servis якісно виконають перетяжку торпеди за доступною ціною. А саме ремонт панелі авто обійдеться вам в 5400-7000 гривень. Терміни виконання 5-10 днів в залежності від марки автомобіля. При цьому вартість послуги повністю відповідає їх якості.

Експерти лагодять торпеди швидко, проте це зовсім не відбивається на якості. Майстри використовують лише спеціалізовану апаратуру, а також інструменти і матеріали від авторитетних світових брендів. Ми гарантуємо професійне ставлення до справи і чітке дотримання всіх вимог замовника! Не варто вважати, що після ДТП приладовій дошці вже не стати таким, як раніше. Ми зробимо торпеду краще, ніж її заводський варіант.

Потрібна перетяжка торпеди?

т. 067-226-26-65 (Viber, Telegram)

м. Запоріжжя, вул. Алюмінієва 15а

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×