Для додання шикарного і дорогого виду салону автомобіля нерідко проводиться перетяжка дверних карт. Така процедура дозволить створити стильний дизайн в салоні. Ми пропонуємо виконати перетяжку не тільки дверних карт, але і сидінь, керма, чохлів.

Дверна карта – це пластикова внутрішня частина, розташована на дверях автомобіля. Для обробки такого елемента найчастіше використовується пластик підвищеної жорсткості і тканину, яка відповідає колірному оформленню в салоні.

Перетяжка дверних карт

Тканина з плином часу швидко забруднюється, а дверні карти із пластику виглядають нудно. Якісна перетяжка надає цілісність декоративного оформлення салону автомобіля. Наші фахівці виконають поставлені завдання максимально швидко і за невисоку вартість.

Внутрішня сторона дверей не береться впливу підвищених навантажень. Поступово дверні карти зношуються, набувають непрезентабельний зовнішній вигляд. Якщо на дверних картах будуть дефекти, псується загальна картина салону.

Перетяжка дверної карти в Airbag Servis

Якісна перетяжка дозволить повернути колишню привабливість, дає можливість поліпшити експлуатаційні характеристики дверних карт. Немає необхідності витрачати багато грошей, робота виконується в стислі терміни.

Спеціалізоване сто Airbag Servis, яке розташоване в місті Запоріжжя, допоможе вибрати оптимальний варіант матеріалу. У нас можна вибрати різні види тканин, замовити перетяжку дверних карт і інших елементів салону транспортного засобу.

Переваги нашої компанії:

  • В наявності завжди є широкий асортимент товарів. Можна підібрати забарвлення, тип і структуру тканини з урахуванням особистих переваг.
  • Ми реалізуємо якісну продукцію. На усі товари є сертифікати. Наша організація відповідає за те, що продає споживачам.
  • Фахівці в будь-який час дадуть слушні поради, нададуть тільки вичерпну інформацію, допоможуть з вибором оптимальних тканин. Ми попередньо розрахуємо вартість послуг, щоб клієнт зміг зорієнтуватися.

Які матеріали використовуються для перетяжки дверних карт автомобіля?

У своїй роботі ми завжди використовуємо тільки якісні автомобільні тканини. За допомогою наших матеріалів можна створити вишуканий інтер’єр в салоні. Ми співпрацюємо як з вітчизняними, так і з закордонними виробниками, що реалізують якісну продукцію.

Наша компанія Airbag Servis пропонує натуральну і Екокожа, алькантру, динаміку, карпет, велюр, жаккард і якісний каучук. У нас є великий вибір тканин, які розрізняються складом і характеристиками. Підібрати варіант з урахуванням особистих переваг і стилю інтер’єру нескладно. При покупці тканини потрібно враховувати особливості експлуатації автомобіля:

  • Дверні карти в транспортних засобах, які часто використовуються різними водіями, краще перетягувати за допомогою недорогий і практичною тканини. Це може бути велюр, жаккард або термовініл.
  • Натуральна шкіра, дорогий велюр і алькантра дозволять створити елегантний і розкішний інтер’єр в салоні автомобіля.
  • Якщо людина не збирається розщедрюватися, йому потрібен комфорт і практичність, краще використовувати каучук, екологічну шкіру або алькантру.

Дана робота дуже трудомістка. Її неможливо виконати без використання спеціального обладнання. Ми не рекомендуємо проводити перетяжку дверних карт своїми руками, довірте роботу досвідченим фахівцям.

Перетяжка дверних карт. Ціна

Вартість роботи розраховується індивідуально для кожного клієнта. Підсумкова ціна залежить від типу застосовуваного матеріалу, побажань і вимог замовника. Звернувшись в наш центр, ви переконаєтеся самі, що встановлені розцінки вельми прийнятні.

Перетяжка дверних карт в Airbag Servis має безліч переваг:

  • Знижуються витрати.
  • Виключений ризик неякісного виконання роботи.
  • Перетяжка здійснюється в стислі терміни.

Потрібен ремонт подушок безпеки Airbag?

т. 067-226-26-65 (Viber, Telegram)

м. Запоріжжя, вул. Алюмінієва 15а

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×