Усередині будь-якого транспортного засобу є система забезпечення безпеки, яка включає в себе кілька компонентів. Кожен з них має великий вплив на інший елемент і роботу системи в цілому. Власне тому необхідно дуже відповідально підходити до ремонту несправностей в роботі ременів і всіх подушок безпеки.

Ні для кого не секрет, що найважливішою частиною даної системи є фронтальні подушки безпеки (ПБ). Вважається, що саме переднє місце пасажира поруч з водієм є найнебезпечнішим і незахищеним. Саме з цієї причини потрібно уважно поставитися до цілісності і коректній роботі подушок в частині торпеди. У багатьох транспортних засобах вони відсутні, тому необхідно їх встановити якомога швидше.

Заміна подушки безпеки в торпедо

Необхідність подушок безпеки в торпедо

Подушки є невід’ємною частиною всієї системи забезпечення безпеки. Але і про правильність роботи ременів не потрібно забувати. Адже саме якість функціонування обох пристроїв гарантує максимальний захист від травм під час дорожньої пригоди. Подушки для монтажу слід підбирати дуже уважно і ретельно. Тільки з урахуванням правильного розміру вони зможуть спрацювати вчасно і рівномірно розподілити силу удару по тілу людини.

Головні позитивні критерії пб:

  • Імовірність отримання важких травм знижується в кілька разів.
  • Гарантований захист тендітних хребців шийного відділу хребта.
  • Моментальне постачання повітрям після викиду.
  • Комфортна і оптимальна форма для максимального захисту голови і обличчя.

В торпедо встановлюють максимально великі подушки, так як саме це місце є найнебезпечнішим і менш захищеним. Подушки більшого розміру повинні досить пом’якшити удар, щоб зберегти людині життя. Якщо людина була пристебнутий ременем, то шанси на порятунок збільшуються в рази, а тяжкість травм зменшується. Зверніть увагу, що навіть при появі навіть мікронною несправності, варто негайно приступити до ремонту, щоб уникнути страшних наслідків.

Вартість заміни подушок безпеки

  • в торпеді – 1500 – 2000 грн.
  • в колінах – 2200 грн.

Якщо потрібен демонтаж старої і встановлення нової подушки, слід зробити це якомога швидше. Від коректної роботи системи безпеки залежить життя водія і пасажира.

Потрібна заміна подушки в торпеді?

т. 067-226-26-65 (Viber, Telegram)

м. Запоріжжя, вул. Алюмінієва 15а

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×