Найменування SRS означає активну систему безпеки авто. В її функції входить управління всіма елементами системи під час виникнення аварійних ситуацій. Блок Airbag SRS встановлений на багатьох сучасних машинах Мерседес і є невід’ємною частиною організації безпеки пасажирів і водія під час руху. У конструкцію SRS на Мерседес входять:

  1. Основний блок управління системи SRS.
  2. Підголівники на сидіннях.
  3. Прилади прискорення і удару.
  4. Подушки безпеки (в кермі, в торпедо, бічні шторки).
  5. Прилади фіксації ременів безпеки під час виникнення екстреної ситуації.
  6. Сенсори, що визначають місцезнаходження людей в машині.
Подушки безпеки в автомобілі Мерседес

Механізм роботи SRS в автомобілі Мерседес

Особливість функціонування системи безпеки – висока швидкість реагування на виникаючі проблеми. Завдяки цьому було врятовано не одна людське життя.

Як працює пристрій?

При зіткненні з можливою перешкодою, включається прилад інерційного дії. Він повністю замикає ланцюг, завдяки чому сигнал направляється в блок управління SRS. Далі, через блок він передається в подушки безпеки, які включаються в роботу і моментально спрацьовують в короткий час.

Важко назвати ще один вузол або агрегат автомобіля здатний зберегти здоров’я водія і пасажира. Тому важливо контролювати справність системи безпеки і реагувати на її поломку.

Необхідно виконувати рекомендації по обслуговуванню системи, зазначені в технічних вимогах:

  1. Не допустимо перегрів SRS-системи (критично підняття до 90 градусів).
  2. Бажано, після початку використання машини через 10 років зробити тестування на предмет цілісності системи безпеки. Необхідно перевірити електричну систему, подушки безпеки, механізм натягу ременів.

Якщо виявлена ​​проблема SRS Мерседес?

У разі виявлення несправностей не слід здійснювати ремонт самостійно. Потрібно, щоб фахівці продіагностували систему, виявили причину і виправили поломку. Тільки в цьому випадку вас чекає спокійна і безпечна їзда на вашому автомобілі Мерседес.

Не потрібно економити грошові кошти, якщо потрібна ремонт системи Airbag SRS. Наявність додаткового блоку безпеки може врятувати ваше життя і життя ваших близьких, в разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди.

(Visited 254 times, 1 visits today)

Понравилась статья?
Расскажи друзьям:


Заказать обратный звонок
×
Замовити зворотній дзвінок
×