Основною функцією безпечного захисту автомобілів є захист людей від можливих пошкоджень при здійсненні дорожньо-транспортного походження. З часом ДТП може статися, що система безпеки заблокована і ремні неможливо відключити. Для розблокування потрібно знати порядок дій, про який розскажуємо в цій статті.

Залишаються робочі ремні безпеки після ДТП?

Заклинивание ремней не завжди відбувається в часі аварій. Іногда машина може різко затормозити і проізойти велике давлення системи безпеки. У такому випадку, можливо, зрабатування встановленого піропатрона.

Після ДТП завжди насущним стає питання, а як ремні безпеки знову зробити робочі. Основиваясь на досвіді колишніх водіїв, знаємо, що є такі транспортні засоби, на яких захищена безпека при срабатывании піропатрона просто срізаються, тому що немає підверженого ремонту і вимагається покупка нового. Но це крайні випадки, як правило, можна розблокувати ремні безпеки після ДТП.

У стандартній ситуації, за дорожньо-транспортного походження, в авто зазвичай відбувається срабатывание двох піропатронів, а саме для водительського і пассажирського. Отже, якщо потрапили в таку ситуацію, необхідна перевірка обох ремней.

Як розблокувати ремні безпеки після аварій?

Це можна зробити і самостійно. Часто причиною цього стає відсутність грошових коштів або бажання приховати факт аварій. Без спеціального обладнання та знань можна лише навчити.

У такому випадку потрібно попрацювати у профільній автомастерській. Спеціалісти Airbag Servis самостійно знижують рівень замінника, замінюють піропатрон і повертають все навпаки в автомобілі. Вартість на данну послугу – 300-500 грн за ремінь. Така здатність розблокувати ремні безпеки після аварій буде самим верним. Ви отримуєте повністю робочий захисний апарат, який спасе вам життя при ДТП.




[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×