Подушки безпеки (ПБ) є неймовірно важливими в кожному автомобілі. Багато хто навіть не замислюються, що саме ця частина машини може врятувати пасажирів і водія під час ДТП. Вони швидко наповнюються повітрям, завдяки чому відбувається постріл патрона. Тому водій вдаряється головою не об кермо, а об м’яку подушку.

можно ли восстановить подушки безопасности
Восстановление боковой шторки

Звичайно, це не виключає травми. Через високу швидкість удару, перелом носа виключити не можна, але так пасажири хоча б не загинуть. Тому відновлення системи безпеки вкрай необхідно після автомобільної аварії.

Чи можна відновити подушки безпеки?

На даний момент, можна виділити 2 типу відновлення. Вони будуть відрізнятися за складністю і якостю. Найчастіше ремонту піддається тільки торпеда і декоративні елементи салону, а місце під подушку просто заливається монтажною піною. Такий тип залишає бажати кращого.

Також можливе відновлення з повним перепакуванням подушок Airbag. Це повністю убезпечить вас у разі аварії в наступний раз.

Багато салонів радять просто придбати нові деталі, що не є обов’язковим. Є можливість просто відновити деталі, які були пошкоджені під час автомобільної аварії. Це набагато легше і економніше. Зокрема, такий метод допоможе заощадити гроші завдяки:

  • Відсутності необхідності купувати нові ПБ, патрон, ремені безпеки і багато іншого;
  • Більш дешевому методу відновлення приладовій панелі.

Після аварії, відновлення автомобіля буде досить важким. Часто пошкоджуються елементи двигуна і навіть кузова автомобіля. Все це є зайвими витратами для власника. Тому більшість просто відмовляється від повноцінного ремонту подушок безпеки. Є автомобілісти, які намагаються самостійно виправити поломку, через що неправильно налаштовують систему безпеки. А деякі і зовсім відрізають цей вузол і забувають про власну безпеку.

Зараз безпека повинна бути пріоритетною для кожного водія. Існує 2 види ремонту подушок безпеки – косметичний і повний. Краще відразу звернути увагу на другий вид ремонту, оскільки завдяки йому повертається повна працездатність системи. Косметичний ремонт передбачає просте відновлення панелі приладів і керма. Але пересуватися без працюючих подушок безпеки не варто.

Щоб повністю відремонтувати ПБ, потрібно:

  • Повне видалення вузла, який вийшов з ладу в результаті аварії;
  • Діагностика системи безпеки, для виявлення всіх проблем;
  • Встановлення патронів і всіх потрібних датчиків;
  • Повне відновлення керма, а також його налаштування;
  • Відновлення ременів безпеки;
  • Оновлення програмного забезпечення для блоку управління.

Скільки коштує відновити подушки безпеки?

Якщо ви хочете добитися максимальної безпеки під час водіння, варто задуматися про лагодження ПБ. Звичайно, це досить дорога процедура, однак краще витратити зайві гроші і залишитися в живих. А при намірі зробити ремонт, краще звернутися до професіоналів. Ціна на ремонт ПБ починається від 100 дол.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×