Практично кожен сучасний водій бажає, щоб його транспортний засіб виглядав презентабельно. Саме тому автомобілісти періодично вдосконалять і модернізують певні частини машини. Для цього є спеціальна послуга «перетяжка дверей».

Деякі водії в певний момент вирішуються на перетяжку дверних карт. У Києві існує безліч організацій, що пропонують послуги такого плану. Варто віддати перевагу фірмі, яка зарекомендувала себе з позитивного боку.

перетяжка дверей авто

Дверна карта – це нижня внутрішня частина двері автомобіля. Під дією негативних зовнішніх чинників такий виріб може втратити первинний зовнішній вигляд, тому дверна карта буде виглядати непрезентабельно. Щоб усунути таку неприємність, потрібно організувати якісну перетяжку дверей авто.

Особливості вибору матеріалу для перетяжки дверей

Існує безліч різновидів матеріалів, які використовуються при перетягуванні карт:

  • Натуральна шкіра. Така обшивка виглядає досить добротно, прослужити довго без зміни зовнішнього вигляду. Єдиний недолік – висока ціна.
  • Замінник шкіри. Цей матеріал трохи поступається за якістю вищеописаного варіанту. Він коштує істотно дешевше.
  • Екошкіра. Такий матеріал також є замінником шкіри, але має високу якість. У складі тканини присутня бавовна, синтетичні полімери і штучні матеріали, створені на основі целюлози. Екокожа відрізняється хорошою еластичністю, має стійкість до різких перепадів температур, не боїться випадкових механічних впливів.
  • Велюр. Матеріал відмінно виглядає на дверних картах автомобіля. Він може вживатися при обшивка стелі і Інших елементів салону.
  • Алькантра. Якісний матеріал бути не може коштувати дешево, але на ринку Представлені аналоги такої тканини. Вони мають цілком прийнятну ціну. Головне достоїнство алькантри – матеріал приємний на дотик.
  • Штучна замшева тканина. Такий текстиль виготовляється на основі бавовни і поліестеру. Матеріал має бархатисту структуру, відрізняється м’якістю, приємний на дотик.
  • Спецтканина. Це полотно найчастіше виготовляється з синтетичних компонентів, відрізняється підвищеною зносостійкістю. Матеріал має щільну структуру, не боїться випадкових механічних впливів. Вартість такого полотна цілком прийнятна.

Професійна перетяжка дверей

Не рекомендується проводить перетяжку обшивки дверей своїми силами. Краще довірити роботу професіоналам, які мають великий досвід в даній сфері діяльності. Копітку і тонку роботу зможуть зробити тільки висококваліфіковані фахівці.

Наша компанія надає послуги для громадян України в течение багатьох років. Ми відновимо первісний зовнішній вигляд дверних карт. По завершенні роботи в обов’язковому порядку надається гарантія, а вартість послуг досить прийнятна. Остаточну ціну на перетяжку можна дізнатися по телефону 067-226-26-65.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×