Перетяжка авто стелі дозволяє повернути йому первозданний вигляд, який з часом став непоказним через пошкодження, появи різного роду забруднень, розлучень від диму сигарет, вигоряння, провисання, зносу матеріалу після багаторазових чисток. Оновити обшивку Ви можете, звернувшись на спеціалізоване сто з перетяжки стель в авто. Тут вартість робіт, виконуваних тільки професіоналами, цілком адекватна, якість стоїть на високому рівні, результат довговічний.

Коли необхідна перетяжка авто стелі?

перетяжка авто стелі

1. В процесі користування автомобілем часто виникають проблеми, які, рано чи пізно, будуть стосуватися стельової поверхні, наприклад, її потемніння. Особливо це стає помітним в салонах світлих тонів. Тут криється не одна причина: дим від сигарет, гази від вихлопної труби, дорожній пил та інше.

2. Пошкодження типу порізів, дірок, подряпин і т. П. Виглядають набагато гірше, ніж просто потемніння. Тому, в подібних випадках перетяжка верху салону необхідне і єдино вірне рішення.

3. Верхня частина салону не гармонує з іншими його елементами. В цьому випадку за допомогою підбору потрібного матеріалу для перетяжки можна отримати бажаний результат.

4. Повна процедура перетяжки стельової частини авто для підвищення естетичності і респектабельності салону.

Матеріали для перетяжки стель авто

Стельова тканину – це спеціальний тип тканини, призначений саме для реставрації стель. Він не тільки міцний, але і м’який, і досить еластичний. Стельова тканину буває двох видів, кожен з яких складається з двох шарів:

  • текстиль на поролоновою основі;
  • текстиль на повстяній основі.

Перші застосовують для облицювання фактурних стель. Текстиль на повсті більше підходить для рівних поверхонь. З цим матеріалом легко працювати. Досить знежирити робочу поверхню і наклеїти на неї заготовку.

Де замовити перетяжки стель в авто?

Здійснювати перетяжку стелі своїми силами не рекомендуємо, так як тут потрібен великий практичний досвід, чимале терпіння, скрупульозність, висока пильність. Тому, краще довіритися професіоналам.

Переваги звернення до нас в Airbag Servis:

1. Використання виключно високоякісного автомобільного текстилю.

2. Роботи здійснюються кваліфікованими фахівцями з практичними навичками.

3. Роботи виконуються будь-якої складності.

4. Короткий час виконання замовлення (2-5 днів).

5. Об’ємний асортимент текстилю різних забарвлень, відтінків і фактур.

6. Можливість надання додаткових сервісних послуг.

7.Після перетяжки стелі салон перетворюється в оригінальний інтер’єр, а власник авто в комфорті і з задоволенням управляє своїм автомобілем.

Якщо вас зацікавив сервіс з перетяжки стелі тканиною, звертайтеся до нас за телефоном 067-226-26-65. Менеджер докладно розповість у всіх деталях, як проходять роботи і дадуть відповіді на Ваші запитання.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×