Перетяжка стелі в машині полягає в заміні що стало непридатним матеріалу на новий. Поганим станом оббивки вважаються сильні забруднення, що не піддаються чищенню, зношування, потерті або вицвілі місця. Ще перетягують салон тоді, коли автовласник хоче поміняти колір і дизайн салону.
Крім того, при заміні полотна з’являється можливість зробити шумоізоляційні прошарок, яка значно зменшить вібрації відкритого металу даху авто, що виникають через аеродинамічних впливів при русі і нерівностей дорожнього покриття.

Перетяжка стелі не тільки перетворює салон. В процесі експлуатації на ній можуть з’явитися різного роду ушкодження (порізи, витягнуті нитки та ін.) І плями, через які салон погано виглядає, і створюється неважливе враження про саму машину. При грамотно виробленої перетяжки стелі з дотриманням всіх правил і використанні матеріалу високої якості автомобіль буде виглядати більш гідно. Роботи здійснюються на знятому стелі з розкрученими попередньо заглушками і без пластикових елементів, від яких треба буде заздалегідь звільнити робочий предмет.

перетяжка потолка в машине

Матеріал для перетяжки стелі

Стельова тканину – це унікальний оббивний матеріал, красивий і вигідний за всіма критеріями.

Перетяжка стельового сектора салону вимагає від майстрів спеціальних навичок. Стельова тканина використовується виключно для обтягування верху салону машини і є найбільш популярним матеріалом для обробки з широким спектром кольорів і текстур.

Послідовність робіт

1.Демонтаж. Витяг лобового скла, щоб вийняти стелю.

2. Знімають зношену обшивку, видаляють підкладку і старий клей. Поверхня чистять і знежирюють.

3. На фрагменти в певній послідовності наносять клей, що відповідає обраному оббивних матеріалів і наклеюють на них нову тканину. Відразу сушать феном.

4. Монтаж стелі здійснюється в зворотній послідовності.

Перетяжка стелі в машині. Ціна

Будь-яка якісно виконана робота коштує недешево. Але, в даному випадку, краще не економити. Тим не менш, ми зробили так, щоб ціна на перетяжку стелі була цілком доступна.
У вартість перетяжки входять вартості виконаних робіт, автомобільної тканини, витратних матеріалів, витраченої електроенергії, амортизаційні кошти на обладнання.

Для перетяжки верху салону авто ми користуємося професійними інструментами і високоякісними матеріалами. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом. Ми гарантуємо якість робіт.

Перетяжка стелі в машині – це та тюнінг-процедура, яка необхідна, якщо верх салону авто зношений, пошкоджений, провис, забруднений, словом, прийшов в непривабливе стан. Його реставрація шляхом заміни старого матеріалу на новий – затребуваний сервіс.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×