Якщо Вам необхідна заміна подушок безпеки після аварії, то ви знаєте, що це дуже складна робота, яка зобов’язує наявності певних знань і навичок.

Під час зіткнення спеціальні датчики, які розташовуються усередині салону, подають сигнал на подушку і потім вона спрацьовує. В автомобілі подушки, як правило, розташовуються в різних місцях, але вони обов’язково є в кермі, торпедо і на місці, що займає пасажир.

Відновлення подушок безпеки після аварії фото

Сучасні моделі авто обладнані додатковими подушками, які розташовані близько приладової панелі з боків. За допомогою них в дорожньо-транспортних пригодах сила удару компенсується – це в більшості випадках дозволяє зберегти людині життя.

Роботи по відновленню

Вартість заміни подушки безпеки після аварії і реставрації салону залежить від моделі авто і складності роботи. Найчастіше процес стандартизований, але в процесі можуть виникнути і труднощі. Так, робота протікає в чотири етапи:

  1. Усунення миготіння лампочки на приладовій панелі, яка сповіщає про несправності.
  2. Косметичний ремонт салону авто.
  3. Безпосередня сама заміна подушок безпеки.
  4. І заключний етап, це перепрошивка керуючого блоку.

Важливо відзначити, що кожен етап роботи чітко обговорюється з власником пошкодженої машини, адже його думки основоположні. Цікаво, що зовнішній вигляд салону може зостатися колишнім, а може і змінитися, це залежить від бажання господаря автомобіля.

На жаль, але такі деталі як внутрішня частина двері, поверхня торпеди і приладова панель не будуть ідентичні старим складовим після серйозного зіткнення. Ще один аспект, який буде турбувати водія, це лампочка. Вона починає миготіти в зв’язку з несправністю, але от відключити її зможе тільки фахівець.

Фахівці Airbag Servis замінять і оновлять систему безпеки і повернуть Вашу машину до колишнього вигляду. Безумовно, краще їздити акуратно і не потрапляти в ДТП, але життя не передбачувана річ, тому поставтеся серйозно до свого захисту.

Після ремонту системи безпеки автомобіль стає як новий і, якщо аварія виникне знову, то система безпеки прекрасно спрацює. Не нехтуйте відновленням системи, адже вона зможе врятувати Вам життя.

Майстри, які працюють в нашій фірмі, мають величезний досвід і впораються з будь-яким поставленим завданням. Наша кампанія має в своєму користуванні близько 130 матеріалів, необхідних для якісного ремонту салону.
[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×