У наш час зустріти новий авто, який би не був би обладнаний подушками безпеки досить складно.

Якщо у вашій машині справно функціонують подушки (Airbag) – то це нормальна практика, якщо немає – експлуатувати такий ТЗ вкрай не рекомендується. Насамперед необхідно здійснити процедуру відновлення поламаних подушок і виправити помилки Airbag SRS в блоці управління або як це називається у нас – перепрошити пристрій.

Навіть якщо машина ні разу не була помічена в ДТП а на панелі час від часу спалахує індикатор говорить про ймовірну несправності, Вам також негайно слід пройти діагностику авто. Цей індикатор повідомляє власника про те, що Airbag не функціонує в нормальному режимі.

восстановление подушек безопасности киев

Як відбувається ремонт Airbag в Києві?

Наша компанія Airbag Servis виконує якісні ремонтні роботи по наданню подушкам безпеки працездатного стану. Ми виробляємо ремонт Airbag в кермі, в торпедо, бічні шторки і колінах з використанням виключно якісних матеріалів і спеціальних інструментів.

Виробники авто компонентів рекомендують робити заміну всіх елементів системи без винятку (заміна подушок, датчиків і ряду інших елементів). Однак цей шлях, виходячи з практики дуже дорогий, і тому наші фахівці пропонують клієнтам відновлювальний комплекс робіт.

Відновлення подушок безпеки включає в себе наступні етапи:

  • демонтаж системних елементів;
  • пряме відновлення працездатності, що включає перепрошивку і відновлення всіх вхідних в систему елементів;
  • кінцевий етап – діагностика і налагодження системи, для гарантування її виконання усіх функцій і безпеки.

Ремонт елементів системи безпеки в Києві шляхом поетапного відновлення, сьогодні є досить популярною послугою, так як вона куди вигідніше. Плюс до всього наш сервіс відповідає за якість робіт і гарантує результат. Наші клієнти витрачають значно менше і часу і коштів, отримуючи тим самим хороший результат.

Кінцева ціна відновлювальних робіт залежить від індивідуальних аспектів автомобіля, а також його марки, складності зняття і подальшого монтажу блоків. Тому надаючи послугу з встановлення та ремонту SRS AIRBAG систем в Києві – вартість серйозно варіюється і може бути визначена тільки після комплексу діагностичних заходів. Для консультації дзвоніть нам за тел. 067-226-26-65.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×