Подушки безпеки – один з найважливіших елементів в автомобілі, які в разі виникнення небезпеки, зможуть знизити відсоток одержуваних травм або зовсім врятувати життя. При виникненні небезпеки або зіткнення, пиропатрон вибухає і розкриває подушки, які захищають водія і пасажирів від ударів об інтер’єр і допомагають уникнути серйозних травм. Справні подушки безпеки змогли врятувати з найважчих аварій ні одне життя, тому їх підтримку в робочому стані вкрай необхідно.

Величезна кількість водіїв вважають, що подушки не ефективні і не надійні, тому й не поспішають проводити заміну застарілих або вийшли з ладу. Можливо подушка і не зможе надати максимальний захист при сильному ударі, але вона значно знизить одержуваний шкоди. У разі ж невеликого зіткнення, вона фактично прийме весь збиток на себе.

ремонт подушек безопасности харьков

При зіткненні автомобіля, датчики фіксують негативний момент прискорення, тобто сам удар. При перевищенні допустимих значень, датчик передає сигнал блоку управління «SRS», а потім подушки розкриваються.

Ремонт подушок безпеки

Багато водіїв намагаються виконати заміну подушок безпеки самостійно без кваліфікованої допомоги на СТО. Але не маючи достатнього досвіду, такий ремонт цілком може привести до мимовільного вибуху пиропатрона або в разі аварії зовсім не розкритися. При необхідності ремонту подушок безпеки, слід звернутися до фахівців. В Україні можна знайти людей, які зможуть якісно та швидко їх замінити.

Безумовно, ремонт подушок безпеки в Харкові обійдеться дешевше, ніж покупка нових, особливо в разі, якщо замінити потрібно 5-6 подушок. Багато досить халатно ставляться до необхідності проведення ремонту та просто витягують лампочку, яка сигналізує про помилку. Ремонтувати чи ні, вирішувати кожному водієві. Але чи варті зекономлені кілька тисяч, людського життя, яка буде загублена в результаті не розкритої подушки безпеки?

Звернутися за ремонтом, можна до фахівців Airbag Servis, які за короткий період часу виконають її якісно і за доступною ціною. Телефонуйте за тел. 067-226-26-65.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×