Всім відомі, що автомобілі сучасної збірки мають в комплектації подушки безпеки, які в свою чергу керуються електронною системою SRS Airbag. Дана система і забезпечує максимальну безпеку водієві та пасажирам транспортного засобу. Але іноді навіть сучасне обладнання може дати збій. В такому випадку необхідно відновити роботу якомога раніше, щоб уникнути непередбачених обставин.

перепрошивка блоку SRS

Перепрошивка блоку SRS – непроста справа. Правильним рішенням буде звернення в спеціалізовані сервісні центри. Фахівці виконають роботу в строк і на найвищому рівні. Система безпеки буде працювати як і раніше, а вартість наданої послуги порадує.

Коли потрібно перепрошити блок SRS?

Правильна робота системи забезпечення безпеки залежить від декількох аспектів. Таких як загальний стан електроніки та правильна робота датчиків удару. Перепрошивка SRS знадобиться в ситуаціях, коли:

  • потрібне відновлення приладової панелі;
  • на приладовій панелі спалахують датчики роботи пб без необхідності;
  • при необхідності зміни старих подушок на нові;
  • після того, як спрацює система забезпечення безпеки Airbag;
  • після розблокування ременів після зіткнення транспортного засобу.

Збій в роботі системи безпеки може виникнути, якщо сталося пошкодження проводки або датчиків ударів. Саме професіонали знають про всі особливості і зможуть усунути неполадки. Перепрошивка системи проводиться з використанням спеціалізованого обладнання. Весь процес займає близько двох-трьох годин.

Як відбувається перепрошивка блоку SRS?

Процес ремонту системи SRS проводиться виключно зі спеціальним набором електронного інструментарію. Можливо знадобиться ще налагодження датчиків удару, настройка подушок безпеки, а також:

  • повна заміна Airbag. Така процедура потрібна після спрацьовування системи безпеки внаслідок зіткнення;
  • відновлення системи блоку управління;
  • усунення системних помилок блоку SRS;
  • чистка кеша системи.

У величезному різноманітті сервісних центрів, що спеціалізуються на такому ремонті, наша компанія Airbag Servis відрізняється рядом переваг. Саме у нас використовується найсучасніше електронне обладнання. З його допомогою виробляється повна і точна діагностика, яка дозволяє усувати навіть найдрібніші і непомітні поломки в системі. Вся робота проводиться в максимально короткі терміни.

Висококваліфіковані фахівці знають про всі нюанси, що зустрічаються в процесі роботи і мають багаторічний досвід ремонту електронних систем. Головна перевага компанії – низька вартість усіх послуг, що надаються, і висока якість виконуваної роботи.

Цікавить відновлення блоку SRS?

т. 067-226-26-65 (Viber, Telegram)

м. Запоріжжя, вул. Алюмінієва 15а

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×