Повернути автомобіль до повноцінного життя на дорозі і відновити його попередній рівень безпеки після ДТП цілком можливо. Не варто ставити хрест на післяаварійного машині або ж відмовлятися від її вигідного продажу в майбутньому. Відновлення буде непростим, але цілком реальним, незважаючи на те, що подушки безпеки відпрацювали встановлений термін і на приладовій панелі загорівся індикатор Попередження.

Вирішити цю проблему якісно зможуть тільки досвідчені фахівці, що працюють з сертифікованим професійним обладнанням. Самостійно намагатися відновити подушки безпеки не рекомендується. Це тягне ризик неправильної роботи системи в цілому. Тільки задумайтеся, а, що може трапитися, якщо в момент аварії вона залишається на колишньому місці.

Подушки можуть не тільки не спрацювати під час аварії, а й з’явитися перед водієм в спокійних умовах при русі, коли зовсім не потрібні. Нехтувати правилами техніки безпеки не варто. Кожен з цих випадків може закінчитися фатально.

Як відновлюють подушки безпеки?

Процес відновлення подушок безпеки після аварії передбачає цілий комплекс заходів. Тільки досвідчений фахівець знає всі нюанси пристрою системи безпеки в автомобілі і може гарантувати її безперебійну роботу після процедури повного відновлення.

Досвідчені майстри Airbag Servis Україна нададуть весь комплекс професійного відновлення системи безпеки автомобіля:

  • проведуть діагностику;
  • виконають демонтаж;
  • здійснять огляд і тестування подушок;
  • займуться відновленням зовнішнього вигляду
  • і повернуть функціональність всіх елементів системи (очищення дампа, перепрошивка блоку управління з точно підібраною версією програмного забезпечення, заміна подушки з зарядом азотом).

Скільки коштує відновити подушки безпеки?

На це питання однозначно відповісти не можна. Вартість відновлення подушок безпеки залежить від безлічі факторів. По-перше, важливо знати де розташована сама подушка. По-друге, важливо в якому вона стані (порізана або відрізана повністю). Для консультації про вартість телефонуйте за тел. 067-226-26-65.

Ми гарантуємо якісне та оперативне відновлення подушок безпеки після аварії за розумною ціною. Це дозволять виключити всі ризики для здоров’я водія в нових ДТП.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×