Ця процедура є важливою частиною тюнінга сучасного автомобіля. Тюнінгові операції з торпедо авто не з легких і являють собою виконання технологічно складних робіт. У них входить оформлення приладової панелі сучасним матеріалом, таким, як шкіра натуральна, шкірозамінник німецький, новітня штучна тканина на основі ультрамікрофібри (алькантра) або іншим високоякісним автомобільним фабрикатом.

Так як весь передній сектор автомобіля є найпомітнішим і виділяється в салоні, то дуже важливо, щоб його елементи виглядали бездоганно, підкреслюючи індивідуальність господаря. А тому, перешити торпеду дуже важливо при тюнінгу авто. Ця одна з деталей, що створюють атмосферу в салоні машини.

Матеріал для обшивки торпеди

Для красивої обтягування використовують різний фабрикат, але високої якості. Найбільш часто для цієї мети застосовують такий матеріал:

  • натуральна і штучна шкіра надає зовнішньому вигляду презентабельність і виглядає розкішно;
  • сучасний штучний матеріал нового покоління алькантра, дуже зносостійка, за фактурою оксамитова, схожа на замшу, натуральну шкіру, на нубук.
торпедо авто

Ми користуємося для перетяжки торпедо авто сучасний високоякісний матеріал термовініл Horn – пластифицированную шкіру. Головне призначення такого покриття, яке відноситься до класу преміум, це приховування на торпедо кидаються в очі дефектів: подряпини, відколи, неполадки, пов’язані з відстріляних подушкою, вицвітання і інші недоліки. Цей каучуковий фабрикат не має основи, але досить щільний.

Покриття приладової панелі термовінілом, крім своїх фізичних якостей, здивує Вас непоганий економією, якщо порівнювати з купівлею нової панелі з пластика і її подальшої професійної оббивкою. Ви заощадите приблизно в три рази. Між іншим, наше покриття майже не відрізниш від заводського. Схожість – не менше 95%! І це так. У торпедо Вашого автомобіля буде стійке до корозії каучукове покриття, на зразок карбону.

Що необхідно, щоб перешити торпеду?

Як правило, щоб виконати цю роботу грамотно, і, щоб предмет виглядав привабливо, треба володіти спеціальними знаннями і мати певний досвід, так як це найскладніша процедура з перетяжки елементів салону авто. Це можна пояснити непростий геометрією торпедо. У таких випадках кроять по його формі і шиють чохол. Потім його натягують на торпедо і фіксують клеєм. Матеріал рівно і дуже щільно повинен прилягати до його поверхні. При цьому, не повинні утворюватися складки. Щоб предмет виглядав красиво, використовують декоративні шви, кольорові нитки, застосовують тиснення.

Використовуючи для перетяжки елементів салону авто термовініл, вигляд Вашого авто оновиться, в салоні буде панувати сприятлива атмосфера, і поїздки будуть набагато комфортабельніше. У нас обслуговування завжди на вищому рівні, підхід до кожного клієнта індивідуальний, ціни на всі послуги прийнятні, а результати виконаних робіт Вас не розчарують, так як наші висококваліфіковані майстри все роблять на совість. Перетяжку ми виконуємо ретельно, не пропускаючи жодного дефекту. Детальніше за тел. 067-226-26-65.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×