Чи можна зробити хороший ремонт торпеди автомобілів марки Форд, за відносно невеликі гроші, але в той же час з гарантією якості? Це можливо, і доказом стануть задоволені роботою клієнти і фотографії готових машин.

Яку панель ми зможемо відремонтувати:

  • Торпеда з трьома текстурами до 2008
  • Рестайлінг з бардачком
  • Рестайлінг без бардачка

Що включає в себе ремонт торпеди Форд Фокус 2?

Спочатку розрив на торпеді обезжиривается і зачищається, потім склеюється спеціальним складом. Потім поверхню шпатлюется м’якою пінообразним засобом, що допомагає вирівняти місце розриву. Після наноситься клейовий склад і потім торпеда перетягується, і залишається висихати. Після висихання наноситься логотип Airbag, і торпеду фарбують відповідно до основними кольорами салону автомобіля.

Також можливо здійснити ремонт панелей приладів та торпед будь-якої складності і будь-який текстури, в тому числі з рядком. Головне завдання майстрів при здійсненні ремонту торпеди Форд Фокус 2 – надати їй вигляду оригіналу, для чого використовуються матеріали виключно екстра-класу. В наявності завжди є всі матеріали з будь-якою текстурою. Після перетяжки торпеди на автомобіль Ford Focus 2, стане неотличимой від заводської і прослужить не один рік.

Не варто забувати, що у нас можливо провести і ремонт подушок безпеки. Ціни на проведення ремонту та інші нюанси можна уточнити у менеджера по тел. 067-226-26-65.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×