Працездатність елементів безпеки автомобіля, один з найважливіших моментів в управлінні транспортом, за яким завжди потрібно стежити. У статті обговорюються моменти заміни подушок:

  • несправних;
  • відпрацьованих в аваріях;
  • застарілих.

Багато водіїв стверджує, що подушки безпеки можуть спрацювати навіть при легкому ударі. Але в дійсності вони можуть спрацювати при жорсткому ударі на швидкості не нижче 30 км / ч. Контроль за необхідністю пострілу здійснюють спеціальні датчики.

Подушка безпеки Форд Фокус 2 включає в себе величезну кількість датчиків. Виходячи з цього, замінити тільки тканину на подушках вийде, доведеться міняти частину датчиків і пиропатрон.

Чи можливо здійснити ремонт самому?

При необхідності зміни подушок безпеки, на панелі управління повинна загорятися лампочка або напис SRS, або Airbag. Але, слід пам’ятати, що це не завжди означає проблеми з-за аварій. Така помилка може виникнути в результаті проблем з проводкою або електронікою.

Водії, які абсолютно добре знають свій автомобіль і його електронну начинку, а також зможуть відключити і заново налаштувати подушки безпеки, зможуть виконати відновлення своїми руками. Якщо ж знання про автомобілі посередні, то краще звернутися за ремонтом в спеціалізований центр.

Суть в тому, що крім обов’язкового скидання помилки подушок безпеки, буде потрібно перепрошивка електроніки, яка відповідає за запам’ятовування аварії. Дуже часто КПП, встановлює аварійний режим. Подібна процедура може виконатися при продажу транспорту і виключення маркера автомобіля побував в ДТП.

Деякі водії вважають за краще ставити обманку подушки безпеки на свій Форд Фокус. Але ми категорично не рекомендуємо цього робити. Адже подушки грають важливу роль в безпеці водія і пасажира при аварії. Першими на підводному човні активуються подушки, розташовані спереду, збоку і ззаду водія. Саме вони його захищають, і вимагають регулярної заміни.

Ціна ремонту подушки безпеки Форд Фокус 2

Вартість на стандартну подушку безпеки буде починатися від 3,5 тисячі гривень, в тому числі, як для водійських подушок, так і пасажирських. Але, ціна на відновлення подушок безпеки буде набагато нижче. Детальну вартість виконання роботи ви можете дізнатись за тел. 067-226-26-65.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×