Хороший автомобіль повинен володіти не тільки потужними технічними характеристиками, але і забезпечувати максимальну безпеку водієві і пасажирам. У сфері транспортного виробництва завжди ведуться роботи по модернізації всіх можливих систем безпеки.

Практично всі нові моделі автомобілів забезпечені електронною системою SRS Airbag, яка досить складна і вивчена до дрібниць. Від її належного функціонування залежать життя людей, які перебувають в транспортному засобі.

подушка безпеки спрацювала фото

Система безпеки SRS Airbag містить наступне:

  • Центр управління системою. У дію приводиться автоматично.
  • Сенсор удару. Кількість таких сенсорних датчиків може доходити до десяти штук в одному автомобілі. Все залежить від моделі транспортного засобу. Монтаж зазвичай проводиться в передніх ділянках авто, на дверях автомобіля і в самому салоні.
  • Газогенератор з однією або декількома подушками безпеки. Найчастіше установка здійснюється в кермо і в спинки передніх крісел.

Система безпеки спрацьовує миттєво при зіткненні з перешкодою. Датчики удару подають сигнал, спрацьовують ремені і подушки безпеки. Найголовнішим завданням є фіксація всіх деталей події.

Для подальшої роботи може знадобитися прошивка блоку управління подушками безпеки. Але не варто намагатися усунути блокування самостійно. Якісно виконати цю роботу зможуть тільки фахівці Airbag Servis Запоріжжя.

Пошук та усунення несправностей в SRS Airbag

Першим варіантом є повний демонтаж системи і установка нового блоку з подушками безпеки. Нова система буде працювати нітрохи не гірше, але головний мінус – висока ціна за установку і велика кількість витраченого часу. Такий спосіб навряд чи підходить тим водіям, які завжди повинні бути за кермом.

Інший і більш вигідний варіант – оновлення і відновлення електронної системи безпеки. Даний процес проходить в кілька кроків:

  1. Виїмка SRS з транспортного засобу
  2. Оновлення системи з перепрошивкой програмного забезпечення автомобіля
  3. Діагностика системи для перевірки правильності і безпеки її роботи.

Позитивні сторони такого способу видно на обличчя. Це мінімальні грошові витрати і досить швидке виконання роботи. Після оновлення системи датчики будуть працювати в колишньому режимі. Всі необхідні процеси спрацюють моментальне в разі потреби. Подушки також виконають свої призначені функції з максимальною ефективністю.

Як здійснити прошивку блоку управління на вищому рівні?

Тільки професіонали зможуть виконати відновлення системи безпеки правильно і на вищому рівні. Все необхідне допоможуть зробити фахівці від компанії Airbag Servis. Ми проведемо монтаж в найкоротший час і з максимально низькою вартістю. Майстри з більш високою кваліфікацією проведуть перепрошивку системи SRS, відремонтують подушки і скорегують роботу всіх електронних датчиків. Досвід і новітні технічні пристрої гарантують безпеку кожному.
[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×