Немає автовласника, який би не мріяв про якісне тюнінгу обстановки в салоні своєї машини. Одним з поширених його видів є перетяжка стелі в алькантару. Фахівці радять грунтовно підійти до вирішення цього завдання, акцентуючи особливу увагу на виборі оздоблювального матеріалу.

перетяжка потолка автомобиля алькантарой

Багато хто не проти мати авантажний стельову поверхню, яка б служила довгі роки, залишаючись, при цьому, в первозданному вигляді і не втрачаючи своїх якостей. Рекомендуємо звернути особливу увагу саме на алькантру. Це екологічно чистий, практичний і естетичний штучний матеріал. Це – найкраще рішення для автовласників, які вважають за краще додаткову звукоізоляцію і комфорт у своїй машині.

Навіщо проводиться перетяжка стелі в алькантару

 У даної послуги є кілька незаперечних переваг. А саме:

  1. Привабливий вигляд, що підкреслює індивідуальність авто. Ворсистість поверхні, м’якість і бархатистість структури тканини виглядають дивовижно. Велика колірна гамма на будь-який смак може задовольнити вимоги навіть самого тонкого цінителя естетики.
  2. Практичність. Не так просто забруднити. У неї не вбирається волога, з’являються плями через неохайного поводження з нею легко можна прибрати за допомогою серветок, спеціально призначених для чищення алькантри.
  3. Простота монтування, завдяки виворітного поверхні на клеїться основі.
  4. Неткана дихаюча структура завдяки тонким волокнам.
  5. Достатня для якісної підгонки матеріалу під панелі міцність і товщина.
  6. Довговічність. Легко тягнеться, не вицвітає, що не дубєєт при сильних морозах, стійка до різких температурних перепадів.

Різновиди матеріалу

У порівнянні з алькантрой італійського виробника, з якої відчувається комфорт, витонченість і неповторна атмосфера затишку, корейська має меншу стійкість на стирання.

Варто зауважити: незалежно, чи є підкладка або її немає, ворс на всіх типах представленого обшивального матеріалу в усіх відношеннях однаковий, і якість матеріалу теж не відрізняється. Рекомендований матеріал не вбирає воду, завдяки чому доглядати за ним набагато простіше, ніж за звичайним стельовим текстилем.

Алькантра не сідає і не розтягується, не збирає збірки і не втрачає свою форму і мікроструктуру. У алькантри італійської короткі і дуже м’які ворсинки, які надають матеріалу матовість і створюють приємні дотикові відчуття. Споглядати на стелю, обтягнутий таким матеріалом, приносить величезне задоволення.

Детальніше про перетяжку стелі в автомобілі

Перетягнути стелю в алькантару значить усунути дефекти на обшивці, звільнити стелю від скупчився за час експлуатації авто сміття і створити інтер’єр в салоні авто більш красивим і оригінальним.

Вартість перетяжки стелі алькантрой залежить від її виробника і якості. Аналогічний самоклеїться за бюджетною ціною виглядає так само ефектно, як і дорога фірмова продукція на текстильній або поролоновою підкладці. Детальніше про дану послугу ви можете дізнатися у нашого менеджера по тел. 067-226-26-65.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×