На сьогоднішній день, майже кожен сучасний автомобіль забезпечений подушками безпеки, які нерідко рятують людські життя. За статистикою, вони знижують смертність автомобілістів на дорозі на 14 відсотків, а пасажирів переднього сидіння на 11 відсотків.

Ті водії, які вважають, що при наявності ременя безпеки подушки не потрібні і марні – глибоко помиляються. Два цих пристрої працють максимально і ефективно тільки в тандемі. Одне без іншого не спрацює на всі 100 відсотків. Смертність серед автомобілістів і пасажирів лише з пристебнутими ременями безпеки знижується, але показник не доходить і до 10 відсотків.

Для пасажирів подушка гарантує додатковий захист. Проводилось велика кількість краш-тестів з використанням максимально реалістичних манекенів. При швидкості близько 65 кілометрів на годину, подушка аербег значно знизила силу удару, що припадає на голову манекена при зіткненні. Тим самим, зберігши життя. Варто відзначити, що він був пристебнутий ременем. В іншому випадку, подушка не змогла б пом’якшити удар, який припадає на голову, і травма була б смертельною з мінімальним шансом на порятунок.

Майбутнє подушки безпеки аербег

Не секрет, що нові автомобілі в своєму арсеналі мають і модернізовані подушки безпеки. Автомобільні інженери намагаються збільшити шанс порятунку людського життя при зіткненні. Вбудовуються датчики, поліпшуються автоматизовані системи спрацьовування. Спеціальні сенсори визначають положення пасажира або водія в кріслі з метою розрахунку траєкторії надування і сили викиду. Таким чином, сила буде підлаштовуватися під конкретну ситуацію для забезпечення максимальної безпеки.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×