Якісне поліпшення та вдосконалення стандартів безпеки для власника авто проводиться спеціально для підвищення зручності та впевненості водія на дорозі. Для запобігання травмуванню людей в аварійних ситуаціях не обійтися без спеціальних засобів безпеки. Тому після ДТП ремонт подушки безпеки Рено Меган вкрай важливий і необхідний.

Подушки безпеки, встановлені по всьому салону автомобіля – одне з них. Місця установки подушок розраховується заводами-виробниками індивідуально, виходячи з особливостей конструкції кожного окремого автомобіля.

Непоодинокими бувають випадки, коли необхідно провести ремонт подушки безпеки Рено Меган 2. Це може статися через самостійного або аварійного спрацьовування подушок або через порушення роботи одного з елементів системи. Про життя і здоров’я водіїв і пасажирів при аварії подбає система пасивної безпеки в автомобілі Рено Меган 2.

У цю систему включені:

 • Водійські передня подушка в кермі
 • Пасажирська передня подушка
 • Механізм попереднього натягу замків передніх ременів
 • Спеціальні ремені безпеки
 • Блок електрокерування
 • Пристрій ключового відключення системи безпеки
 • 2 датчика бокового удару
 • Бічні подушки, розташовані в передніх кріслах
 • Електрична лампочка, що попереджає про порушення в системі
 • Лампа оповіщення про відключення подушок.

Попереджувальні про неполадку подушок лампи можуть спрацювати і при незначній аварії. Це означає, що в автомобілі відпрацював спеціальний електронний блок, що фіксує удар. У салонах Renault часто встановлюються електроблок Autoliv або Bosch. Перевага даних фірм в тому, що блоки можна легко замінити. Таким чином, до вартості ремонту додається ще й сума, сплачена за придбання недешевих блоку. Однак існує альтернативний варіант, який не вдарить по Вашому гаманцю. Це відновлення блоків за допомогою перепрограмування (зняти краш).

ремонт подушки безопасности рено меган 2

Бувають ситуації, при яких блок системи реанімували неправильно або не до кінця. Вся відповідальність за можливе подальше мимовільне спрацьовування подушок безпеки лягає на власника автомобіля. Цей факт говорить про те, що реанімаційні роботи слід проводити акуратно, відповідно до стандартів і особливостями механізмів. Те ж саме стосується обслуговування та відновлення шлейфу. У разі деформації виробляють його заміну. Якщо у вас автомобіль Рено, ремонт подушки безпеки не слід проводити самостійно. Для цього варто звернутися до фахівців.

Застереження

 • До робіт з обслуговування, встановлення, ремонту подушок безпеки керма і попереднього натягу ременів допускаються виключно кваліфіковані і спеціально навчені працівники з досвідом в даній сфері.
 • На передні крісла автомобілів, які оснащені системами безпеки, категорично забороняється самостійно надягати чохли. Винятком є ​​тільки спеціалізовані чохли з автомагазинів, що передбачають випадки спрацьовування подушок.
 • Заборонено розміщувати сторонні предмети в радіусі роботи системи безпеки.

Ремонт подушки безпеки Renault Megane

Замовити послугу з ремонту й відновлення системи безпеки автомобіля можна в нашій компанії Airbag Servis. Весь асортимент робіт проводиться на високоякісному сучасному обладнанні з дотриманням всіх заходів безпеки. Гарантуємо, що система безпеки автомобіля в надійних і досвідчених руках. Подушки безпеки будуть працювати без збоїв і тільки за їх призначенням. Для консультації телефонуйте за тел. 067-226-26-65.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×