Показник безпеки в автомобілях, що випускаються в наш час має чільне значення. Сучасні авто обладнуються системами безпеки AIRBAG SRS, які захищають водія і пасажирів. Принцип функціонування блоків обладнання наступний: якщо авто зіткнулося з перешкодою з огляду на аварійній ситуації, електроніка AIRBAG прописує в пам’ять авто інформацію про подію.

Коли потрібно звертатися за ремонтом SRS Airbag?

Відновлення та діагностичний ремонт подушок безпеки необхідний у ситуаціях коли:

  • потрібен повний ремонт торпедо.
  • на панелі загорілася сигнальна лампочка, що говорить про можливі несправності в подушках airbag.
  • після спрацювання систем безпеки (спрацювали подушки).
  • при необхідності зміни застарілих airbag.
  • необхідна розблокування ременів, які спрацювали в момент аварійної ситуації.

Де замовити відновлення подушок безпеки в Запоріжжі?

Наше СТО в Запоріжжі допоможе усунути дані неполадки. Оптимальним методом реставрації систем безпеки в авто вважається їх відновлення. Скориставшись цим способом можна відновити подушки до заводських стандартів блоку SRS. Піропатрони в цьому випадку слід придбати завчасно. Замінюють в цьому випадку виключно спрацювали при аварії подушки.

Ціна нових подушок безпеки досить висока. Здійснюючи пошук старих елементів можна зіткнутися з неприємними моментами, які відіб’ються на вашій безпеки в подальшому. Ми ж презентуємо вам послугу з відновлення подушок безпеки шляхом заміни газогенераторів і накладок.

Позбавити себе від проблем з безпекою можна просто замовивши ремонт подушок безпеки аєрбаг в Запоріжжі в нашій компанії Airbag Servis! Телефонуйте нам за телефоном 067-226-26-65 для уточнення деталей.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×