На сьогоднішній день, всі сучасні машини мають в своїй комплектації подушки безпеки (в торпедо, в кермі, бічні шторки, в колінах і в сидіннях). Змінюється тільки їх кількість, в якихось моделях автомобілів їх кілька, а в якихось тільки одна.

ремонт подушки безпеки

Подушки безпеки дозволяють зберегти життя водієві і пасажирові, зменшити кількість травм, які можуть бути отримані в салоні авто. Вони спрацьовують автоматично при сильному ударі транспортного засобу з іншою машиною і з будь-яким елементом, наприклад, стовпом, ліхтарем і т.д.

Важливо пам’ятати, що використання подушок безпеки можливо лише разом з ременем. Якщо ви потрапили в серйозну аварію, пб спрацювали, але ви були не пристебнуті, то є велика ймовірність отримати дуже значимі, серйозні травми, яких можна було б спокійно уникнути, будь ремінь пристебнутий. Тим більше їм зобов’язані пристібатися і водій, і пасажири з правил дорожнього руху.

Коли спрацьовує Airbag, то відновленню підлягає торпедо і рульове колесо. Найчастіше, автовласники обмежуються косметичним ремонтом салону, так як це не вимагає великих фінансових витрат. Фахівці заповнюють місце, де знаходилися пб, пористим матеріалом (найчастіше монтажною піною), прибирають надлишки і акуратно закривають панель, закріплюючи її на спеціальний клей. Але такий варіант не є найкращим рішенням. Варто задуматися про якісний ремонт системи безпеки після ДТП.

Скільки коштує відновлення керма?

На жаль, але після дорожньо-транспортної пригоди відновлення системи безпеки обходиться власнику машини в кругленьку суму.

Ціна на відновлення керма буде залежати від виду ремонту: повна заміна на нову коробку або ремонт нинішній. Також від виду матеріалу і рівня пошкодження керма. Існує варіант перетяжки керма конкретним матеріалом, наприклад, шкірою або вінілом.

Комплексний ремонт керма в нашій компанії Airbag Servis становить 100 дол. За детальною консультацією – звертайтеся за тел. 067-226-26-65.

Незважаючи на вартість, ми все-таки рекомендуємо виконувати даний ремонт. Не варто забувати про найголовніше – про життя, яке у нас одне.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×