Питання ремонту ременів безпеки вимагає пильно увагу, в разі, коли ви помітили, що вони почали функціонувати не так, як раніше. Це один з найважливіших елементів захисту знаходяться в автомобілі людей. Ті, хто багато часу проводить в машині, напевно, погодитися з тим, що в машинах одночасно працює як пасивна, так і активна система безпеки.

До першого типу системи відносяться подушки безпеки, що спрацьовують в аварійній ситуації. Природно, вони є Найбільш значущими елементами, але і без справно функціонує ременів обійтися НЕ представляється можливим. Саме ремені відповідають за пасивну безпеку всіх, хто знаходиться в салоні людей.

ремонт ремней безопасности киев

Якщо ж ви потрапляєте в аварію на власному авто, то відразу ж вступають в роботу натяжители. Це відбувається, з огляду на те, що ремінь мінімізує зазор між тілом людини і собою в машині. Відповідно, водій або інша особа повинні НЕ вилетіти з крісла. Грунтуючись на цьому постулаті відновлення ременя безпеки слід здійснювати в особливому порядку.

Серед найбільш часто зустрічаються причин, чому в машині ремінь перестає справно працювати, особливо актуальні наступні:

  • Ремінь в автомобілі НЕ втягується зважаючи на повну або часткового зносу, або через зношування блокувального пристрою.
  • Ремінь повністю НЕ витягується через мороз або зношування роликів.
  • Замок котушки пошкоджений або повністю виведен з ладу механізм регулювання.
  • Ремінь заблокований через аварію.
  • У момент аварії спрацьовують піропатрони, в цей же час замок пристрої виведення ременя заклинює, повернути йому працездатність НЕ представляється можливим.

Професійний ремонт ременів в Києві

Коли ремінь безпеки в машині не працює, ви можете виправити даний неприємний момент в профільні СТО, в якому вам зможуть якісно і з гарантією провести ремонт або заміну ременів.

Для забезпечення максимальної безпеки власника авто і впевненості в максимальній захищеності при можливо зіткненні майстри нашого центру Airbag Servis, вживають у своїй роботі виключно комплектуючі для здійснення ремонтних робіт. Телефонуйте нам за тел. 067-226-26-65 для консультації. Працюємо з усією Україною!Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×