Ремені безпеки (РБ), які знаходяться в салоні автомобіля, виконують важливу функцію – вони забезпечують нерухомість тіла водія або пасажирів під час зіткнення в результаті серйозного ДТП, що дозволяє зберегти життя людині і зменшити важкість травм. Ставтеся серйозно до системи безпеки авто і якщо в машині не працює РБ, то його терміново необхідно полагодити або замінити на новий. Зламаний ремінь не тільки піддає ваше життя більшої небезпеки, а й суперечить правилам дорожнього руху.

ремінь безпеки ремонт

Ремонт ременя безпеки після ДТП

Важливо пам’ятати, що ні в якому разі не варто відтягувати момент з ремонтом. Так як в результаті досліджень, проведених топовими компаніями, було виявлено, що під час дорожньо-транспортної пригоди велика кількість водіїв, які перебувають у салоні авто не пристебнутими, вилітають з машини через лобове скло і відсоток смертності збільшується в кілька разів.

Ви, безумовно, можете попередньо спробувати зробити відновлення РБ своїми руками. Але, навіть строго дотримуючись покрокової інструкції, ремінь безпеки після ремонту може не правильно функціонувати. Тому краще відразу звернутися до спеціалізованого центру, де майстри допоможуть відремонтувати ремінь. Наші фахівці з легкістю вирішать ваші проблеми, зроблять відновлення, і ви спокійно зможете користуватися своїм автомобілем знову.

Ремонт ременя безпеки відбувається в три етапи

  • Насамперед РБ і механізм, що спрацював, знімаються.
  • Потім безпосередньо проводиться розблокування.
  • Останній етап – це монтаж відремонтованого пристрою в машину.

Ціна ремонту розраховується окремо за кожен ремінь, а перевірити систему безпеки ви зможете відразу на місці.
[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×