Сьогодні велика увага автовиробники приділяють засобам безпеки не тільки водія, але і його пасажирів. Власнику транспортного засобу сьогодні досить підтримувати в справності елементи систем активної, і пасивної безпеки. Ремонт AirBag в торпедо відноситься до першочергового дії по відновленню автомобіля після аварії.

У стандартну реставрацію подушок входять наступні види робіт:

Кожен етап усунення дефектів системи безпеки вимагає особливого підходу.

Демонтаж подушки безпеки пасажира

Ремонтні роботи системи безпеки завжди починаються з того, що треба зняти пошкоджений блок. Роботи, при цьому, необхідно проводити акуратно. Так роблять наші майстри. Від того, наскільки якісно виконана ця задача, залежить вартість реставрації торпедо. Якщо обережно зняти цей елемент, то перетяжки можливо буде достатньо. Якщо деталь демонтують дилетанти, то її можна легко зламати. І тут доведеться розщедрюватися на її відновлення або придбання нової торпедо.

Скидання помилки SRS

Після того, як спрацювала система, індикатор сигналізує про необхідність ремонту. Не варто до цього ставиться легковажно. Якщо ви думаєте, що, замінивши подушку з піропатроном, це досить, не спокушайтеся. Поки індикатор горить, система утримування SRS буде заблокована. Тому, і проводиться відновлення ПО блоку управління AirBag. І тільки перепрошивка електронної системи може гарантувати готовність до роботи подушки.

Ремонт Airbag

подушка безопасности пассажира

Демонтаж блоку залишає на його місці порожнечу, яку треба заповнити. У подушок безпеки ціна недешева. Наші ж майстри можуть запропонувати клієнтам два варіанти вирішення цього завдання:

  1. Тимчасовий. Змонтувати заглушку на кермі. Її вартість не висока. Як правило, її монтаж здійснюють спільно з копією подушки (лялька). Встановити нову систему необхідно в короткі терміни, щоб забезпечити гарантований захист водія водія.
  2. Постійний. Капітальна реконструкція блоку після аварії, куди входить і покупка нової подушки безпеки. Цей метод, звичайно, дорогий, але зате система у вас буде в повному порядку.

Майте на увазі: звичайна заглушка, як і накладка на кермо, не їсти вихід із ситуації. При аварії, вони не спрацьовують, а, отже, не можуть бути засобом захисту. Тому, наші професіонали наполягають, як можна швидше, міняти їх на повноцінні засоби захисту.

Переваги послуг майстрів Airbag Servis

Якщо треба відновити SRS AirBag і торпедо з гарною якістю в Україні, звертайтеся в нашу компанію.

Своїм клієнтам вже сьогодні ми надаємо послуги, що відрізняються своїми достоїнствами:

  1. Висока якість виконуваних робіт. У нас працюють фахівці тільки високого класу з практичними навичками. Чи зробити AirBag, полагодити чи торпедо – не проблема. Наші майстри візьмуться за роботу будь-якої складності.
  2. Оперативність. Будь-які роботи по відновленню подушки безпеки пасажира, а також і ремонт торпедо після аварії здійснюються в найкоротші терміни. Очікування клієнтів, так стомлюючі, виключені.
  3. Економія. Наш сервіс недорогий. Прейскурант цін на всі виконувані роботи цілком доступний. Навіщо комусь іншому переплачувати гроші, якщо є ми?
  4. Ремонт без обмежень. Будь то Мерседес, Ауді, Мазда, Шевроле або будь-яка інша модель, ми готові з радістю обслужити будь-якого автомобіліста на вищому рівні. І подушки відновимо, і торпедо відреставруємо.


Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×