При ДТП автомобіль може отримати невеликі пошкодження, або ж вони можуть бути фатальними і катастрофічними для автомобіля. Кількість пошкоджень безпосередньо впливає на рішення автовласника щодо ремонту, тобто самостійно відремонтувати машину або звернутися до професіоналів.

Якщо транспорт сильно пошкоджений, то торпеду краще відновити в сервісі. На ціну такого ремонту сильно вплине якість матеріалу для ремонту і обсяг робіт з відновлення.

У разі, якщо машина в аварії постраждала не сильно і в принципі нормально працює, а у її власника досить потрібного досвіду і терпіння, то він може здійснити ремонт торпеди після дтп своїми руками.

ремонт торпеды после срабатывания подушки своими руками

Найбільш ефективним способом відремонтувати торпеду автолюбителі вважають перетягування її вінілом. У продажу є безліч кольорів і відтінків цього матеріалу, тому зазвичай проблем з його вибором не виникає. При перешивки автомобільної торпеди після того як подушки безпеки спрацювали, внутрішній вигляд салону може сильно змінитися. Також варто пам’ятати і про безпеку пасажирів. Ремонт торпеди потрібно проводити так, щоб вона не тільки красиво виглядала, але і продовжувала справно виконувати свої основні функції в подальшому використанні.

Якщо автомобіліст вирішив відновлювати торпеду після аварії своїми руками, він повинен прийняти рішення, яким матеріалом буде обтягнута торпеда. Для цих цілей не підійдуть екошкіра і алькантара.

Екокожа володіє дуже низькою термостійкістю, а алькантара застосовується в більшості випадків взагалі для чохлів.

Для шпаклівки слід використовувати спеціальну шпаклівку застосовується до пластику автомобілів. На матеріалі, використовуваному для ремонту рекомендується не економити. Дешевий матеріал після спрацьовування подушок безпеки може пошкодити і сильно забруднити салон автомобіля.

Існує кілька етапів ремонт торпеди після спрацьовування подушки своїми руками:

  1. Панель приладів повинна бути знята;
  2. Знята панель повинна бути ретельно очищена і відповідним чином оброблена;
  3. Пошкодження повинні бути усунені спеціальним клеєм, а верхнє покриття знято хімічним розчином;
  4. Купити або замовити відповідний чохол, формою відповідний вигинів панелі;
  5. Можна також при бажанні поліпшити зовнішній вигляд панелі зробивши вставку з карбону або полірованого металу;
  6. Покласти готовий виріб на торпеду і приклеїти його;
  7. Після перерахованих вище дій торпеда готова до використання.

Ці дії описують процес забивання торпеди після аварії. Лагодити її самому, або звернутися до фахівців в автосервіс вирішувати власнику автомобіля.

(Visited 1 114 times, 1 visits today)

Понравилась статья?
Расскажи друзьям:


Заказать обратный звонок
×
Замовити зворотній дзвінок
×