Причин для заміни торпедо досить багато, це і спрацьовування системи безпеки під час ДТП, і подряпини, і роздування торпеди від сонячних променів, і безліч інших різноманітних пошкоджень.

На жаль, але заміна торпеди повністю – досить дороге задоволення, яке сильно «розграбує» ваш бюджет. Але є й інший варіант: є технологія, яка полягає в ремонті передньої панелі, за рахунок чого торпеда набуває нового вигляду.

відновлення торпеди після спрацьовування подушок

Нюанси відновлення торпеди після ДТП

Матеріал, за допомогою якого проводиться ремонт, називається термовінілом. Він являє собою полімерну плівку завтовшки 0,7 мм, яка при нагріванні розтягується і дозволяє ідеально лягти на всі опуклості і угнутості деталей авто без єдиної складки і будь-яких нарікань.

Термовініл за фактурою і коліром ідентичний штатних деталей машини, а для повної відповідності наноситься тиснення з логотипом бренду чи маркування, найчастіше це SRS або Airbag.

Так як товщина матеріалу мізерно маленька, тому обклеювання деталей відбувається просто і подушки безпеки спрацьовують без найменших проблем. Відновлення пластика або перетяжка торпеди набагато доступніше автовласникові, ніж повна її заміна, так як дана послуга дешевше приблизно в п’ять разів.

Не обов’язково обклеювати термовінілом всю торпеду, можна обклеїти тільки частину, тобто ту деталь, яка пошкоджена. Якщо з величезної кількості відтінків і фактур не вдасться підібрати потрібний термовініл, то існують спеціальні фарби для нанесення на матеріал, що дозволяють вирівняти колір деталі.

Величезний плюс даного способу ремонту, полягає в тому, що так можна відремонтувати безлічі інших пошкоджених деталей з твердого пластика, крім торпедо. Таким способом можна відновити дверні карти, облицювання багажника і навіть накладки стійок.
[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×