Подушки безпеки після спрацьовування механізму, вспученная від сонця поверхню торпедо, несподівані подряпини на ньому чи інші пошкодження прийнято вважати підставами для реставрації торпеди.

Відновлювальні роботи самі по собі не складні. Їх можна провести власноруч. Тільки для цього спочатку слід підібрати необхідний матеріал, спеціальний склад, що клеїть і все це закупити. Також треба запастися феном.

Для реставрації торпеди авто слід звільнити і підготувати площу, а також забезпечити чистоту і нормальний температурний режим. Щоб відремонтувати торпедо, його треба демонтувати з салону. Потім видалити покриття з поверхні деталі і підготувати її до відновлення: вирівняти, знежирити і відшліфувати.

Тепер, дотримуючись строго всіх правил технології ремонту, можна починати поетапне обклеювання поверхонь торпедо. З метою економії особистого часу, а також, щоб уникнути недостатньо якісного результату, який став причиною непривабливого вигляду предмета, є сенс доручити перетяжку торпедо професіоналам.

Вартість реставрації торпеди автомобіля

Перетягнути торпедо, звернувшись в наш центр Airbag Servis, обійдеться зовсім недорого (ціна від 5000 грн.). Ми допомагаємо клієнтам заощадити свій час, тому що ми не тільки робимо з машини «цукерку», а й все робимо в максимально короткі терміни.

Підібрати і купити матеріал, необхідний для ремонту торпедо, можна тут же в ательє, так як ми ведемо співпрацю безпосередньо з провідними виробниками автомобільних тканин і поставляє в Україну матеріал виключно високої якості, в якому сама впевнена. Крім того, наші фахівці завжди нададуть допомогу в підборі найбільш прийнятного варіанту для реставрації і підрахують потрібну кількість обраного матеріалу. Ми гарантуємо дотримання правил технології на всіх етапах роботи. Попередню вартість ремонту ви можете дізнатися, зв’язавшись з нами по тел. 067-226-26-65.

Наші майстри роботу виконують акуратно і швидко, і користуються перевіреним обладнанням професійного призначення, а також матеріалами тільки від світових провідних виробників. Ми гарантуємо якісне виконання вашого замовлення за доступними цінами! Звертайтеся сьогодні до нас, ми вас не розчаруємо!Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×