Якщо ми говоримо про розташування подушок безпеки для пасажира, який сидить спереду, і водія, то вони в більшості випадків розташовуються в торпедо і кермі.

Під час серйозного ДТП, коли спрацьовує система безпеки, деталі руйнуються. Тому потрібно виконати ремонт торпеди. Даний вид відновлення можливий тільки в автосервісах, де цією проблемою займуться фахівці. Навіть якщо аварія була не дуже серйозною, то ми не рекомендуємо займатися відновленням самостійно.

Говорячи про ремонт внутрішньої частини машини – тобто салона, треба розуміти, що працювати доведеться з пластиком, так як більшість деталей виконані саме з даного матеріалу.

3 способи ремонту торпеди автомобіля

  1. Повний ремонт. Даний спосіб має на увазі те, що колишні подушки будуть витягнуті, а на це місце підуть нові. В цьому випадку і торпеда, і кермо будуть повністю відновлені. Варто пам’ятати, що електронний блок авто потрібно перепрограмувати, скинувши в ньому дані про включення системи забезпечення безпеки під час аварії.
  2. Відновлення торпедо, плюс заміна перетяжки. Дієвим виправленням несправностей після спрацьовування системи безпеки потрібно вважати не тільки відновлення «люка», а й повну перетяжку торпедо. У цього методі безліч плюсів, один з яких – створення нового вигляду, так як з’явиться можливість використовувати будь-які оздоблювальні матеріали в салоні машини, а не просто зробити усунення проблем, які виникли в результаті ДТП.
  3. Черновий ремонт торпедо. Через те, що в автосервісах повний ремонт торпеди коштує досить великих грошей, автомобілісти вдаються до чорнового ремонту торпеди. Коли аварія була не дуже серйозною і автомобіль знаходиться в робочому стані, у водія виникає потреба в укриття того факту, що подушки безпеки приводилися в дію. Таким чином, чорновий ремонт полягає в заповненні простору, де знаходилася подушка, монтажною піною. Потім даний простір закривають кришкою, закріплюючи її на клей. Акуратно виконана робота, коли кришка не отримала серйозної деформації, дозволить досягти вельми гарного і приємного зовнішнього вигляду.

Ремонт торпеди після спрацьовування подушки безпеки

Так як робота по перетяжці торпедо – це дуже серйозне завдання, що вимагає спеціальних знань, тому вартість такого ремонту досить висока в автосервісах. Ремонт торпеди, після активації подушок безпеки, проходить в кілька етапів:

Для початку знімаються кермо і приладова панель. Потім відбувається очищення деталей від зайвого клею і усунення зіпсованих елементів (якщо такі присутні).

ремонт торпеди після спрацьовування подушки

На другому етапі відбувається замовлення чохла для торпеди в ательє на замовлення. Пошиття відбувається по строго знятим мірками, а матеріал автовласник може вибрати на свій смак. Чохол можна доповнити спеціальними елементами, які прикрасять його. Деталі можуть бути металевими, дерев’яними, карбоновими і багатьма іншими. Якщо налагодження торпеди проводиться в спеціалізованому сервісному центрі, то існує варіант придбання стандартного заводського чохла, який обійдеться дешевше.

Перепрошивка панелі електронного урядування та проведення деяких маніпуляцій з нішею, в яку, в кінцевому рахунку, монтується подушка безпеки, дозволить відновити функціональність подушки безпеки.

На заключному етапі чохол акуратно монтується на торпеду разом з іншими елементами. Зверніть увагу, що чохол повинен бути закріплений так, щоб ніяких стиків і нерівностей не було.

На жаль, але самостійно провести відновлення торпеди після спрацьовування подушки важко. Тому не шкодуйте гроші на свою безпеку і зверніться за допомогою до фахівців.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×