Досить часто в транспортному засобі, на кермі і на правій стороні торпедо, можна помітить слова SRS Airbag. Що це таке? Supplementary Restraint System або допоміжна система безпеки водія і пасажира.

Подушка Airbag є пасивною системою захисту людей в транспортному засобі. Вона включає в себе оболонку з еластичного матеріалу, яка активується і роздуваються або ж повітрям. Призначені для забезпечення безпеки в разі зіткнення при дорожньо-транспортній пригоді. Слід зазначити, що пб ніколи не замінять ремінь. Ці два пристрої можуть працювати найбільш ефективно тільки разом.

Повітряна пб мінімізує тяжкість ударів голови і верхньої частини тулуба при зіткненні. Крім цього, знижується ймовірність отримання ударів, так як сила розподіляється максимально рівномірно. Статистика показує, що саме завдяки пб, які спрацювали вчасно, було врятовано більше шести тисяч чоловік.

Якщо в транспортному засобі встановлена ​​подушка Airbag, то використання ременів вкрай необхідно. Адже система безпеки програмується таким чином, що водій і пасажири повинні бути пристебнуті на момент аварії, що сталася. У разі якщо стався викид пб, але не було фіксації тіла ременями, наслідки можуть бути дуже сумними. В такому випадку подушка безпеки може завдати неконтрольований удар, який буде потужніший, ніж удар об передню панель управління, рівний трьомстам кілометрам на годину.

Присутність хоча б однієї подушки безпеки у водія і пасажирів означає обов’язкове використання ременів безпеки. У багатьох сучасних автомобілях подушки блокуються, якщо РБ були пристебнуті. Ефективний захист забезпечується, лише при використанні двох компонентів. В інших моделях транспортних засобів, при початку руху без пристебнутих ременів, буде видаватися гучний сигнал, поки необхідну дію не буде виконано.

Виходячи з усіх зазначених вище доводів, не варто нехтувати власним захистом в автомобілі. Сідаючи за кермо, необхідно пристебнути ремені. Навіть сама новітня система безпеки не замінить простої людської уважності. Тільки виконуючи всі рекомендації, SRS Airbag забезпечить максимальний захист.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×