На превеликий жаль на дорогах на сьогоднішній день ситуація складається несприятлива. Досить часто стали відбуватися аварії. Тому, автомобілістам варто задуматися над необхідністю подушок безпеки в своєму автомобілі для себе і пасажирів. Дане пристосування безпеки (airbag) помітно зменшить всю тяжкість наслідків ДТП.

Монтаж подушок безпеки здійснюється найбільш часто після спрацьовування механізму, так як спрацьований раз пристрій вважається, як правило, непридатними для повторного користування. Але, в деяких випадках, умільці-майстри можуть і відновити його. І все-таки, професіонали не рекомендують заощаджувати на подушках безпеки, щоб не наражати на небезпеку людські життя.

Краще використані подушки міняти на нові. Між іншим, ціни на монтування цих пристроїв безпеки в більшості СТО цілком доступні. Необхідність в демонтажі з подальшим монтуванням airbag з’являється також, коли треба поміняти приладову дошку, відновити елементи рульового управління або відремонтувати електрообладнання в автомобілі.

Як поставити подушку безпеки?

Щоб уникнути гарантовано травм при аваріях, автомобілісти рекомендують користуватися послугами автосервісу, щоб зняти, а потім відремонтувати б / у подушку безпеки або встановити новий виріб. При монтажі airbag працівник слідує рекомендаціям виробника. Послідовність дій:

  • встановити модуль системи airbag (його не можна упускати, не допускати його перегріву і берегти від попадання вологи і мастила);
  • під’єднати до модуля роз’єми проводів;
  • зафіксувати роз’єми проводів подушки безпеки;
  • закріпити систему в ступиці рульового колеса;
  • під’єднати до акумулятора до клеми з мінусом джгут проводів.

Скільки коштує поставити подушки безпеки?

Ціна монтажу подушок безпеки на автосервісі така ж, як і їх демонтаж. Ціна цієї послуги в Україні становить в середньому 50 дол. Однак точно відповісти на питання про вартість установки airbag не представляється можливим. Машини всі різні, кожна зі своїми особливостями, відповідно і робота не буде стандартною. Монтування подушок безпеки безпосередньо залежить від конструкції окремо взятого автомобіля. Тому і вартість їх установки неоднозначна. Для уточнення вартості дзвоніть нам за ті. 067-226-26-65.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×