Багато хто думає, що подушки безпеки потрібні для того, щоб не дати водієві та пасажиру зіткнутися на швидкості з декоративною панеллю або кермом. Почасти, це вірно. Однак у подушок безпеки є кілька більш важливих завданнь. Аербегі потрібні для того, щоб зафіксувати положення людини під час аварії. Адже під час руху, рухається все тіло, в тому числі і внутрішні органи. При зіткненні вони продовжують рух, через що виходять серйозні травми. Однак завдяки аербегамі, ви можете лиш трохи перелякатись.

установка подушок безпеки
Установка бічних подушок безпеки

Під час аварії подушка спрацьовує, після чого потрібно її повна заміна. У вас не вийде перепакувати старий комплект, і їздити з ним, адже це небезпечно. Багато хто думає, що установка подушок безпеки дуже проста, адже потрібно просто упакувати нові подушки і надіти обшивку автомобіля.

Однак є кілька проблем, з якими можна зіткнутися під час ремонту. Наприклад, для повноцінної роботи системи безпеки, потрібно перепрошити блок управління. Це можна зробити тільки за наявності спеціального обладнання, яке є в наявності тільки в професійних сервісних центрах.

Також є проблема, пов’язана з демонтажем подушок. Справа в тому, що ви можете випадково викликати їх повторне спрацьовування, що може закінчитися дуже погано. Адже більшість аербегі викидаються на швидкості від 200 до 300 кілометрів на годину. Уявіть, якщо під час зняття подушки вдарять вам в обличчя. Це може спричинити за собою безліч проблем.

Навіщо ризикувати, якщо можна просто звернутися до професіоналів за рішенням своєї проблеми? До того ж ціна на установку подушок безпеки досить демократична (докладніше в розділі “Вартість“). Наші фахівці чітко знають, що потрібно робити, та можуть провести установку за дуже короткий час. Це можливо тільки при наявності досвіду і спеціального устаткування.

Не варто намагатися робити ремонт самостійно, адже це важко і небезпечно. Навіть якщо у вас вийде все встановити, не факт що аербегі спрацюють під час аварії. Не варто економити на безпеці себе і пасажирів.

Також не слід встановлювати обманки на місце звичайних аербегі. Обманки просто приховують візуальний недолік в автомобілі. Але вони не можуть замінити систему безпеки. Під час зіткнення, вони просто не спрацюють, що може привести до летального результату.

Ми можемо допомогти з установкою системи SRS. Просто зателефонуйте нам для консультації за тел. 067-226-26-65.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×