Існує дві причини, за якими можуть спрацювати подушки безпеки:

  • Зіткнення з твердою поверхнею (стіна, високий бордюр, огорожа, дерево та інше) на швидкості 30 кілометрів на годину.
  • Зіткнення з іншим автомобілем на швидкості 50 кілометрів на годину і вище.
Спрацювала подушка безпеки фото

В останній ситуації спрацьовує так званий пиропатрон (піротехнічний патрон). Відбувається миттєвий постріл подушки. Після зіткнення патрона з тілом, він розривається. На багатьох сучасних автомобілях передбачена автоматична зупинка подачі палива в разі зіткнення.

Для розблокування в салоні автомобіля присутня кнопка «Скидання». При її відсутності краще звернутися до фахівців, які знають про її альтернативі або ж іншої системи зняття блоку. Після того, як спрацювали подушки безпеки, може виникнути досить логічне запитання.

Як же відновити подушку безпеки?

Якщо у Вас спрацювали подушки безпеки, то ви можете здійснити ремонт самостійно. Але дуже велика ймовірність, що ви помилитеся в деталях і, згодом викид відбудеться без контролю системи і несподівано, можливо навіть при відсутності зіткнення. Таке спрацьовування може призвести до серйозних і страшних наслідків, аж до аварії.

Тому є потреба у професійному ремонт подушок безпеки і оновлення системи для її правильної і коректної роботи в подальшому. Найбільш правильним варіантом буде звернення до знаючих людей, які зроблять всю роботу якісно і з гарантією.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×