Вважається що Airbag – це пристрій одноразового використання. Після того як воно спрацює, його обов’язково потрібно замінити. Однак подушка безпеки (ПБ) досить дорога річ, тому багато водіїв замислюються про те, як її можна відновити. У даній статті буде розглянуто якими способами це можливо зробити.

Для того щоб Airbag знайшло друге життя, слід зробити наступні речі:

  • Поставити інший пиропатрон;
  • Датчики, що реагують на удар також слід поставити нові;
  • У блоку SRS слід поміняти прошивку або зовсім замінити його;
  • Слід також відновити обшивку, яка ушкодилася при спрацьовуванні подушки безпеки.

Однак виконати всі роботи для відновлення ПБ у автовласника може неналежним чином, і через це існує ймовірність того, що при наступній аварії подушка просто не спрацює. Існують спеціальні автосервіси, які займаються цим.

Якщо ж автовласник вирішив все-таки зробити це своїми руками в умовах свого гаража, то попередньо він повинен вивчити всі етапи роботи, для того щоб ризик неспрацьовування подушки знизився до мінімуму.

Як правильно виконати відновлення Airbag своїми руками?

Подушка вдає із себе невеликий вузол з патроном. Після того як вона спрацювала її зазвичай змінюють. Існують автомобілісти, які просто змінюють патрон спрацювала ПБ, але проводити відновлення блоків airbag таким способом не рекомендується. Це загрожує деякими ризиками. Щоб безпеку була на належному рівні подушку після використання краще замінити.

восстановление блоков airbag

Якщо подушку безпеки відремонтувати, то її працездатність відновиться в повному обсязі. У більшості випадків блок управління також потрібно продіагностувати. Щоб скорегувати роботу системи, зазвичай необхідно відновити його прошивку. Для проведення цієї операції необхідно спеціалізоване електронне обладнання та наявність потрібних знань у прошивається. Тому, для ремонту блоку управління логічно буде звернутися до професіоналів.

Після того як з блоком управління розібралися, слід перейти до ремонту вузла натягу ременів, він також повинен додатково регулюватися після кожного події на дорозі. Цей процес особливої ​​складності з себе не представляє, але перед його виконанням слід розібратися з основними особливостями цієї роботи.

На завершення відновлення аербегі встановлюються нові кришки для Airbag. На цьому етапі головне, щоб вони забезпечували нормальний виліт подушки при отриманому ударі. Для правильної установки, рекомендується скористатися інструкцією.

На різних сучасних автомобілях, поєднання різних заходів з безпеки руху дозволяє знизити збиток, отриманий в різноманітних подіях на дорозі. Подушка безпеки є дуже важливим вузлом автомобіля, що відповідає за здоров’я водія, і тому до її відновлення потрібно підходити з особливою увагою і скрупульозністю. Звичайно через складність деяких дій такі роботи рекомендується проводити у професійних майстрів. Якщо ПБ відремонтована правильно, то це допоможе уникнути багатьох каліцтв при ДТП, а може і зберегти життя.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×