Сучасні моделі Renault Logan обладнані подушками безпеки в кількості хоча б однієї штуки. У класичних системах вона встановлена ​​безпосередньо на рульове колесо, що забезпечує безпеку водія при лобовому зіткненні. Плюс подібних систем полягає в тому, що вони не потребують ретельного догляду і підвищеної уваги.

замена подушки безопасности рено логан

Стандартна комплектація

Традиційно вона містить в собі виключно передню подушку безпеки, призначену для водія. Якщо говорити про більш дорогих моделях, можна зустріти допоміжну передню подушку для пасажира, який сидить поруч з водієм. Практично всі сучасні машини оснащуються подібними інструментами пасивної безпеки, і такий підхід з боку виробника давно став нормою.

Що ще входить в систему безпеки

В якості основи даної системи, передбаченої для Renault Logan, виступають саме подушки безпеки. Поряд з ними в ній присутні:

  • ремені безпеки інерційного типу;
  • кошти їх натягу, що спрацьовують безпосередньо під час удару до активації подушок.

Пристрої другої групи забезпечують плавний і вільний хід ременя, а також фіксацію водія і пасажира в потрібному положенні. Що стосується самої подушки безпеки, вона знаходиться в районі рульового колеса (для водія) і в панелі спереду (для пасажира). Для краси інтер’єру елемент закритий за допомогою спеціальної вставки.

Навіщо потрібно міняти подушки безпеки в Рено Логан?

Подушки безпеки потребують регулярної заміни. Така потреба пов’язана, в першу чергу, з їх активацією в момент удару при дорожньо-транспортній пригоді. Найкраще звернутися в спеціалізований центр для правильного відновлення подушок безпеки. Телефонуйте нам за тел. 067-226-26-65 для консультації. Працює по всій Україні!

Також нерідко виникають ситуації, коли автомобіліст набуває машину, що була у вжитку, в якій стояли заглушки, а подушки були відсутні.

Ще одна поширена ситуація – відсутність спрацьовування подушок унаслідок несправностей блоку управління подушками безпеки на Рено Логан або витікання 10-річного терміну експлуатування автомобіля.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×