Кожен автомобіліст при виборі авто враховує вид кузова, ємність паливного бака, витрата пального і обов’язково безпеку.

Особливо важливе значення має, щоб всі люди в салоні машини, опинившись в непередбаченій ситуації на дорозі, залишалися в безпеці. Тому, подушки безпеки для всіх людей в авто – обов’язковий атрибут при купівлі транспортного засобу. Але і у цього предмета, як і у інших вузлів авто, є термін придатності. Цей факт далеко не всі враховують, думаючи, що він безстроковий. Це оману.

Прострочений механізм просто в потрібний час може не спрацювати. AirBag необхідно міняти в термін, зазначений в супровідних документах до машини. Не можна не погодитися, що своєчасна профілактика захисної системи авто – це надійний контролер безпеки. Економія грошей може коштувати життя всім, хто знаходиться в салоні авто.

Коли необхідно робити ремонт AirBag

Розпізнати несправність системи SRS AirBag майже неможливо. Навіть у відомих виробників з конвеєра часто надходять машини в продаж з дефектами в системі захисту тому, що діагностування подушок – досить складний технологічний процес і проводять його не з усіма зразками. Природно, бути впевненим на всі 100%, що пасивна система захисту готова до роботи, не можна. Уважний людина завжди розпізнає, що настала пора провести профілактику подушки безпеки за наступними критеріями:

  1. За індикатором. Це тим більш небезпечно, якщо авто ще не була в ДТП, а лампочка загоряється, як ніби аварія вже сталася.
  2. Час заміни. Час ремонту визначається маркою машини і коливається в діапазоні від 5-и до 14-и років. Точні дані терміну профілактики вказані керівництві по експлуатації.
  3. За індикатором помилки системи SRS.
замена подушек безопасности стоимость

Не забувайте, що подушки безпеки не можна залишати без уваги. Їх справність – гарантія безпеки на дорогах.

На жаль, більшість водіїв до профілактики AirBag відносяться легковажно, вважаючи все це порожній витівкою і непотрібною тратою грошей і часу. А дарма! Подушка безпеки є тільки однією зі складових SRS. Система спрацьовує, коли сигнал про різкому гальмуванні на підводному човні зчитується з цифрових датчиків і, вступивши в блок управління, обробляється в ту ж секунду і запускає миттєво пиропатрон. З його вибухом активується подушка безпеки. Тому придбання нового виробу необхідно через використаного пиропатрона. До того ж він розряджається сам по собі і через кілька років перетворюється в ніщо, а сама система стає непридатною.

Звідси висновок: ремонт SRS AirBag необхідно здійснювати, коли з’являються коди помилок, після аварії і в якості профілактики по витікання терміну придатності пиропатрона. Тільки так ви зможете захистити себе і своїх близьких від травмування при зіткненнях з іншим об’єктом при русі.

Особливості ремонту і вартість заміни подушок безпеки

Врахуйте, що реставрацію подушок безпеки необхідно доручати виключно професіоналам з практичними навичками. Як правда, таких фахівців не так багато. Ви можете звернутися до нас. Ми здійснюємо відновлення SRS AirBag на найвищому рівні і не накручуємо ціни на заміну подушок безпеки. У нас ви заощадите свої фінанси, а якістю виконаних робіт ми вас не розчаруємо. Ми це гарантуємо!Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×