Наша компанія Airbag Servis допоможе Вам відновити подушки в кермі, бічні шторки і в торпедо. Наші фахівці не просто відновлять зовнішній вигляд накладок, а й зроблять перепрошивку блоку SRS і продіагностують систему. Таким чином, автомобіль буде повністю готовий до експлуатації з ідеально працюючою системою безпеки.

Заміна подушок безпеки Airbag фото

За рахунок індивідуального підходу до всіх проблем, ми з легкістю розберемося з торпедами будь-яких складних форм. У три етапи ми відновимо панель:

  • реконструюємо структуру,
  • підберемо потрібний колір,
  • поставимо логотип SRS Airbag.

У наших клієнтів часто виникає питання: «Ви зробите як на заводі?». Наша компанія займає відновленням системи безпеки, а не її виробництвом, тому ми гарантуємо працездатність використовуваних частин на момент установки.

Ми ставимо перед собою головну мету – досягти найбільшої схожості і максимального наближення нових деталей до оригінальних. Наші фахівці ретельно працюють з панеллю: спочатку вони знімають її і виробляють розбирання. Для того, щоб зовнішній вигляд торпеди сильно не змінився або залишився колишнім, наша компанія використовує тільки деталі і матеріали, вироблені за кордоном.

На жаль, але заміна Airbag на нові – досить дороге задоволення, яке не завжди виправдовує витрачених коштів. А пошук підтриманих подушок безпеки може насупиться цілим рядом проблем і труднощів, які будуть сильно турбувати Вас. Тому ми радимо Вам провести відновлення системи безпеки в нашій компанії шляхом заміни таких деталей як газогенератор, штори, зовнішні накладки на оригінальні.

Ми гарантуємо максимальну схожість нових елементів з наявними. Наша компанія дозволяє оплачувати роботу після проведених робіт і перевірки на пошті в будь-який транспортної компанії України з можливістю послуги зворотного платежу. Ви можете здійснити оплату через: Інтайм, Нова Пошта, Гюнсел.

Позбавте себе від проблем – замовте ремонт блоків Airbag у нас за тел. 067-226-26-65!
[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×