Автомобіль в своїй досконалості повинен поєднувати потужність з безпечними поїздками не тільки водія, але і пасажирів. Тому, в автомобільній промисловості з великою увагою ставляться до розробок по удосконалень і поліпшення якості систем безпеки транспортного засобу. Сьогодні на більшості авто останнього покоління встановлена ​​електронна система подушок безпеки (SRS Airbag) складної і ретельно розрахованої конфігурацією. Саме від справності цієї системи залежить безпосередньо не тільки здоров’я, але в екстремальних ситуаціях і життя людей, які перебувають в салоні машини.

До складу даної системи входять:

  • блок управління, що приводиться в дію за допомогою електроніки;
  • датчики різкого гальмування (в деяких моделях авто їх число може доходити до десятка штук), встановлюються, в основному, в передньому відсіку авто, на дверцятах, в самому салоні;
  • газовий генератор з однією або декількома подушками, який монтують в спинки передніх сидінь і ступінчастий сектор рульового колеса.

При зіткненні з перешкодою або від різкого гальмування система миттєво спрацьовує. Від датчиків надходить сигнал, який примушує до функціонування системи Аербаг: натягуються ремені безпеки і викидається подушка. Електронний блок визначає в ОП автомобіля всі дані про нештатну ситуацію. Отримана інформація блокує повністю функціонування системи.

У даній ситуації може знадобитися ремонт подушок безпеки або у виняткових випадках заміна ОС блоку управління (перепрошивка). Переступити через утворену проблему ніяк не можна. Усунути розлад в системі безпеки після аварійної ситуації допоможуть фахівці автосервісу.

Як проводиться ремонт аірбег?

ремонт аірбег

Перший варіант – заміна всієї системи, куди входить монтування нового електронного блоку подушок безпеки, а також інших деяких елементів. В автомобілі ставлять нову аірбег, що не відрізняється своїми якостями від відпрацьованої. Недоліком цього способу ліквідації наслідків аварії – це не тільки досить високі матеріальні витрати, але і значна витрата часу. Якщо є постійна необхідність в машині, такий вихід із ситуації навряд чи підійде.

Інший варіант, більш вигідний – повна реставрація аірбег. Відновлювальні роботи здійснюються поетапно в наступному порядку:

  • демонтаж airbag та вилучення її з автомобіля;
  • ремонт системи, куди входить перепрошивка автомобіля (перепрограмування блоку управління);
  • остаточне діагностування працездатності всієї аербег (необхідно переконатися, що система функціонує безпомилково).

Переваги цього способу цілком очевидні. Чи не доведеться витрачай багато грошей і часу. Прекрасний результат ви зможете отримати при мінімальних витратах, і ще довго вас не будуть турбувати подібні проблеми. У машині ви будите перебувати в цілковитій безпеці, так як потрібні датчики і відреставровані подушки безпеки точно і своєчасно спрацюють.

Ми гарантуємо якісне відновлення SRS аірбег

Майстри компанії Airbag Servis завжди готові надати будь-яку допомогу в ремонті системи безпеки автомобіля, відреставрувавши її в найкоротші терміни. Фахівці нашої компанії володіють необхідною кваліфікацією і відремонтують систему подушок якісно, ​​всю електроніку вашого автомобіля проінспектують і грамотно налаштують. Ми маємо в своєму розпорядженні високотехнологічної наладочной апаратурою. Тому, і якість виконуваних робіт відповідне, тобто на вищому рівні. Звертайтеся до нас. Ми в курсі, як привести в порядок SRS airbag після аварії.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×