Перетяжка торедо являє собою невід’ємну частину автотюнінгу, в рамках якого салон обробляється будь-яким матеріалом. В інтер’єрі транспортного засобу найбільш важливими елементами є торпеда і сидіння, зовнішній вигляд яких завжди повинен радувати людське погляд. Якщо розглядати тюнінг, то дуже важливу роль грає перетяжка приладової дошки.

Поліпшення вигляду торпеди може знадобитися в таких випадках:

  • якщо автомобіль виявився в аварії;
  • якщо є ушкодження, що виникли через вплив хімічних речовин (наприклад, після безуспішної чистки);
  • якщо спрацювала подушка безпеки.

Основне призначення перетяжки приладової панелі полягає в декоруванні інтер’єру машини і загальному вдосконаленні її зовнішності. Дійсно, новий матеріал для перетяжки торпеди здатний змінити її зовнішній вигляд. Так, після перетяжки торпеди вінілом, вона виглядає набагато красивіше, ніж при використанні стандартного фабричного пластику.

перетяжка торпеды винилом

Матеріал для перетяжки торпеди

Перетяжка торпеди автомобіля складається з цих робіт:

  • установка / розбирання панелі приладів;
  • натягування верхньої і нижньої частин торпеди.

Наші досвідчені майстри використовують кращий матеріал для перетяжки торпеди HORN. Він зробить внутрішню частину салону більш привабливою і не дозволить торпеді деформуватися, і приховає її незначні вади.

Наявність широкого вибору колірних рішень дозволять оригінально оформити приладову дошку. В цьому аспекті особливо важливі ваші уподобання і можливості.

Ціна на дану послугу починається від 5 тис. грн. Точна вартість зміни вигляду торпеди залежить від складності роботи і обраного вами кольору матеріалу. Телефонуйте нам за тел. 067-226-26-65 для уточнення деталей.
Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×