Так зване торпедо розташовується в передньому блоці автомобільного салону. У момент дорожньо-транспортної пригоди саме ця частина системи безпеки відповідає за збереження життя людей, які перебувають в салоні, так як саме в торпедо вбудовані подушки. При зіткненні вони викидаються, що призводить до руйнування торпедо і поверхні керма.

Найчастіше обробка салону проводиться з досить м’яких матеріалів, такі як шкіра або пластик. Таким чином, мінімізується можливість отримання важких травм при викиді подушок. Але ось для відновлення системи безпеки потрібно провести комплексний ремонт керма і приладової панелі. Не варто забувати, що матеріал виготовлення торпедо – пластик, тому при ремонті, потрібно спеціальні навички по роботі з ним. Адже відновлення пошкодження зробити набагато важче, ніж просто позбутися від подряпин.

Повне відновлення роботи системи безпеки необхідно проводити дуже ретельно і акуратно, тому така робота повинна виконуватися руками справжніх фахівців.

Засоби для перетяжки торпеди автомобіля

Після більш детального розгляду основних матеріалів для обшивки, буде легше визначитися з вибором.

Найбільш ефективний спосіб швидкого відновлення торпедо – перетяжка вінілом. Колірної набір цього матеріалу величезний, тому з вибором проблем виникнути не повинно. Перетяжка торпедо новим матеріалом зможе глобально змінити загальний вигляд салону, але набагато важливіше задуматися про подальшу безпеки водія і пасажирів. Не варто забувати про те, що відновлення торпедо вимагає комплексного підходу, а ніяк не легкого апгрейда заради зовнішньої краси.

Алькантара. Даний матеріал відмінно підійде для будь-якого транспортного засобу. Плюс в тому, що він добре поєднується з шкірою, м’який і досить стійкий до багатьох пошкоджень.

Шкіра. Саме вона є найбільш якісною і більш довговічною у використанні. Зовнішній вигляд автомобіля, завдяки шкірі, набуде більш вишуканий вигляд. Асортимент варіантів шкіри величезний, і кожен зможе знайти свій.

Штучна шкіра. Даний матеріал стане гарною заміною для натуральної шкіри. Чи не озброєним оком важко знайти відмінності між натуральної та штучної шкіри. За параметрами якості особливих відмінностей немає. Але єдиний мінус – швидша зносостійкість.

Тканина. Саме цей матеріал є найекономічнішим. Але при гарному догляді термін служби можна продовжити на довгі роки. Існує величезний асортимент тканин для перетяжки торпедо.

Для створення більш стильного і закінченого вигляду салону автомобіля, рекомендується комбінувати різні матеріали і гармонійно підбирати кольори. На просторах інтернету є великий набір фото і відео.

Для замовлення послуги по обшивці салону автомобіля будь-яким обраним матеріалом, достатньо зателефонувати за тел. 067-226-26-65 та записатися на той час, який буде зручно саме вам. Кваліфіковані фахівці з великим задоволенням виконають всю роботу на вищому рівні, дадуть цінні поради по догляду, допоможуть в підборі матеріалів і кольору. Всі послуги будуть надані в найкоротші терміни і з гарантією якості.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×