На всіх автомобілях Шкода встановлені такі елементи безпеки водія:

• У механізмі рульового колеса;
• У передніх панелях панелі управління;
• У бічних панелях;
• і додатково в ременях безпеки.

За виконання протоколу активації захисту пасажирів, а так само за його працездатністю стежить спеціальний автоматизований блок «SRS».

сколько стоит замена подушек безопасности

Нові подушки безпеки на автомобіль коштують дорого, а іноді ціна і зовсім невиправдано захмарна. За інструкцією користувача, подушки обов’язково рекомендується замінювати після 5-6 років експлуатації. Також можна купити подушки безпеки Б/В, але слід пам’ятати про те, що деякі складові подушок навіть без використання можуть вийти з ладу, наприклад пиропатрон. Тому купуючи такі подушки, слід пам’ятати, що механізм може просто не спрацювати в разі виникнення аварії.

Ремонт подушки безпеки на Шкода Фабія

Але є альтернатива, яка обійдеться значно дешевше нових – ремонт подушок безпеки Airbag з повною заміною складових елементів на нові, без значного підвищення вартості.

Заміні піддаються як зовнішні елементи: кришки, накладки, муляжі, так і внутрішні: пиропатрон. Завдяки такому підходу, подушки будуть перебувати в робочому стані ще 6-7 років. Після проведення ремонтних робіт і перепрошивки фахівцями блоку управління, автомобіль Шкода Фабія буде повністю готовий до поїздок. Також після проведення ремонту, не залишиться ніяких слідів, які могли б зіпсувати зовнішній вигляд салону. Для консультації дзвоніть нам за тел. 067-226-26-65.Вам буде цікаво:

[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×