Система безпеки в авто складається з таких процесів: відразу після зіткнення транспортного засобу та через спрацювання подушок безпеки (ПБ), відбувається прописка всієї інформації про аварію, що відбулася, у вбудованій пам’яті системи і спрацьовує лампочка на панелі приладів.

прошивка блоку srs

У разі якщо система Airbag спрацювала, то буде необхідний ремонт ПБ, а також видалення помилки Reset або ж повна прошивка блоку SRS. Коли заміготив датчик на блоці управління, це оповідає про те, що виникла системна помилка і подальша робота системи безпеки авто є неможливою.

Наша компанія Airbag Servis пропонує відновлення системи тільки з використанням високоточного електронного устаткування і механізмів вищої якості. Проводиться повна комп’ютерна діагностика, прошивка SRS, усунення всіх помилок і чистка пам’яті. Проводиться відновлення подушок з боку водія і пасажирів, а також ремонтуються і бічні подушки Airbag за необхідністю.

Варто відзначити, що заміна подушок безпеки обійдеться набагато дешевше, ніж установка нових. Правильна робота всієї системи безпеки після ремонту в нашому центрі гарантована!

Дивіться відео про те, як здійснюється прошивка блоку SRS своїми руками. Але ми не радимо це робити в домашніх умовах. Цим повинні займатися професіонали зі спеціальним обладнанням.
[wpforms id=”146″ title=”true”]

×

[wpforms id=”843″ title=”true”]

×